Як набрати м'язову масу максимально швидкими.

Процес набору м'язової маси в просторіччі називають «гойдатися». По суті так воно і є. Зовсім необов'язково ходить в спортзал, щоб дізнатися як набрати м'язову масу максимально швидкими темпами і втілити це в життя. Займатися можна вдома і повністю самостійно.
Вам знадобиться
  • - Перекладина;
  • - Дві гантелі по 5 кілограм або більше;
  • - Білкові добавки;
  • - Організація правильного харчування.
Інструкція
1
Почніть з зміни власного харчового раціону. Їжте більше курки, картоплі, яєць, бобових і зернових, бананів, йогурту. Пийте кефір, ряжанку, сніжок, молоко, вершки і багато овочів. Для того, щоб переходити до фізичних навантажень, ваш організм повинен почати регулярно отримувати необхідну частку поживних речовин, які зміцнюватимуть масу тіла, а фізичні навантаження перетворюють її в масу м'язів.
2
Виконуйте комплекс вправ, що зміцнюють ваші м'язи. Зміцнення м'язів пояса верхніх кінцівок варто почати з віджимань, занять з гантелями і підтягувань на перекладині. Спочатку слід виконувати кілька підходів в день (3-4) з невеликим кількість повторень. Як тільки ви відчуєте, що готові збільшити навантаження, негайно зробіть це. Почавши з трьох підтягувань на день, до кінця місяця ви зможе виконувати вже 7-10.
3
Пояс нижніх кінцівок і черевні м'язи прокачується шляхом вправ на прес і присідань. Крім того, не варто нехтувати скакалкою. Рада той же - почніть з малого і планомірно збільшуйте питому частку навантажень. Маса буде рости досить швидко.
4
Не слід відразу кидатися з місця в кар'єр і втомлювати себе виснажливими фізичними навантаженнями. Біль у мишах не змусить себе довго чекати, ви можете вирішити зробити перерву і після повернутися до занять буде дуже важко. Крім того, існує ризик отримання травм, серед яких розрив мишщ і зв'язок, у разі яких може знадобитися хірургічна допомога, а це апріорі неприємно.
Корисна порада
Використовуйте пивні дріжджі і протеїнові добавки, вони прискорять процес набору м'язової маси і сприятимуть організації правильного обміну речовин в організмі. У буквальному сенсі - м'язова маса буде рости на дріжджах.