Як перефарбувати темний колір волосся. Як перефарбувати волосся з темного в світлий.

Сучасна жінка може вибрати той колір волосся, який їй до душі, з яким вона почуває себе найбільш привабливою. При цьому власницям світлого волосся простіше змінити імідж, тоді як темноволосим жінкам доводиться докладати чимало зусиль, щоб перефарбувати шевелюру. Як змінити темний колір і не перетворити свої локони в солому - питання, яке хвилює багатьох представниць прекрасної статі.
Інструкція
1
Спробуйте додати темному волоссю красиві і модні відтінки. Цей варіант підійде тим, хто не прагне міняти колір шевелюри на багато тонів, а просто бажає оновити образ. Прекрасно освіжають колір темних локонів, надають їм сліпучий блиск беззаміачние фарби для волосся. Також в цих цілях використовують відтінків шампуні, бальзами та тоніки. Засоби відтінків змиваються через кілька помивок, але вони не псують структуру волосся, адже їх фарбувальні пігменти кріпляться на поверхні волоса.
2
Якщо ви вирішили зробити колір волосся світліше на пару тонів, пофарбуйте їх стійкою фарбою. За допомогою звичайної фарби можна освітлити тільки натуральні пігменти волосся. Тому складніше справа йде з раніше пофарбованими в темний колір локонами. Щоб зробити їх світліше, потрібно попереднє знебарвлення. Така процедура безжально псує структуру волосся, робить їх сухими і ламкими.
3
Щоб позбутися темної фарби на волоссі, зробіть в перукарні процедуру змивки кольору. Змивку можна використовувати і в домашніх умовах, але найчастіше потрібна не одне нанесення складу на волосся, щоб вимити темний колір повністю. Змивка діє на шевелюру більш щадним чином, ніж перекис водню. Вона не володіє осветляющим ефектом і здатна вимивати з волосся тільки штучний колір. Волосся після змивки потребують додаткового догляду та харчування, так як всередині них утворюються порожнечі, раніше заповнені фарбою. Тому волосся можуть здаватися тонше і слабкіше, ніж раніше. При правильному догляді вони швидко відновляться.
4
Якщо ви хочете кардинально змінити темний колір волосся і стати блондинкою, то вам буде потрібно процедура попереднього освітлення. Якщо ваш колірний пігмент сильний, доведеться знебарвлювати волосся два рази, а вже після цього тонувати їх в потрібний колір. Не варто експериментувати з таким складним хімічним процесом будинку. Краще зверніться за допомогою до перукаря-професіонала. Знебарвлюючись будинку, ви ризикуєте залишитися без шевелюри або отримати на голові брудно-жовту копицю сухих, як пакля, волосся.
5
Перетворюватися в блондинку можна поступово, за допомогою таких видів професійного фарбування, як мелірування, колорування та балояж.Прі мелірованії осветляются окремі пасма, при цьому створюється ефект світлого волосся. Колорування - це фарбування волосся в кілька близьких відтінків (від 2-х до 5-ти), при цьому створюється м'який перехід від темного волосся до світлих. Балояж - це освітлення тільки кінчиків, коріння при цьому залишаються натурального відтінку.