Як збільшити дисковий простір.

Для установки сучасних операційних систем, програм, та й просто для завантаження деяких файлів потрібен великий обсяг вільного місця на жорсткому диску. Боротися з браком цього простору можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Самий логічний і вірний спосіб збільшити дисковий простір - придбати додатковий жорсткий диск. Зараз нескладно знайти вінчестери, обсяг яких перевищує 500 Гбайт. Цього цілком достатньо для початкового збільшення об'єму.
2
Природно, даний метод вимагає певних фінансових витрат, а значить - підходить не всім. Давайте зробимо акцент на збільшення вільного місця на вже існуючих розділах жорсткого диска. Почніть, природно, з банальної очищення розділів.
3
Практика показує, що більшість користувачів зберігає величезну кількість непотрібних їм файлів без вагомої на те причини. Перегляньте всі ваші папки і видаліть невикористовувані файли. Зазвичай таким способом вдається звільнити 15-20% від загального обсягу розділу.
4
Якщо ж вам потрібно не звільнити вільне місце на диску, а збільшити розмір якого-небудь розділу, то рекомендують вдаватися до допомоги спеціальних програм. Скачайте, наприклад, утиліту Partition Manager.
5
Встановіть цю програму і перезавантажте комп'ютер. Запустіть Partition Manager. Виберіть режим досвідченого користувача. Це дозволить виконувати більшу кількість операцій і виробляти більш детальну настройку розділів.
6
Подальші дії залежать від вашої кінцевої мети. Якщо ви плануєте створити один великий розділ з декількох існуючих, то відкрийте вкладку «Майстра», перейдіть до меню «Додаткові дії» і виберіть пункт «Об'єднання розділів».
7
Натисніть кнопку «Далі». Виберіть диск, який буде розширено. Натисніть кнопку «Далі». Вкажіть інші розділи, які беруть участь в процесі з'єднання. Ще раз натисніть кнопку «Далі». Для запуску процесу об'єднання розділів натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни». Вона розташована під головною панеллю інструментів у вікні програми. Найімовірніше, комп'ютер буде перезавантажений для продовження роботи програми.