Як відрегулювати двері шафи купе.

Щоб відрегулювати двері шкафа- купе , не обов'язково користуватися послугами майстра. Все можна зробити самостійно. Головне - знайти джерело неприємності і спосіб її усунення.
Інструкція
1
Якщо стулка шафи злегка відкривається і не примикає щільно до стіни, необхідно відремонтувати або замінити стопор. Ця деталь являє собою невелику пластинку, яка повинна розташовуватися рівно по центру в пазу нижньої напрямної. У тому випадку, коли вона зрушилася або втратила стійкість, поправте її і зафіксуйте за допомогою супер-клею. Встановіть нову пластину, якщо колишня відсутня.
2
Часто після тривалого використання двері шафи-купе злегка перекошується. Це завжди помітно відразу - примикає до стіни або панелі сторона утворює зазор знизу або зверху. Щоб усунути ваду, відрегулюйте стулку купе.
3
Знайдіть на алюмінієвому профілі в торці два невеликі отвори з шестигранними гвинтами. Один з них закріплює рамку стулки, а другий призначений для регулювання двері. Вам потрібен останній, самий крайній. Якщо зазор утворюється у верхній частині, слід повертати гвинт проти годинникової стрілки. З кожним півобертом стулка буде опускатися і незабаром рівно примкне до стіни або бічній панелі. Нижній зазор усувається також, тільки повертати гвинт слід за годинниковою стрілкою. Для регулювання використовуйте звичайний шестигранний ключ.
4
Іноді стулка шафи-купе виходить з нижньої напрямної, в цьому випадку її просто ставлять на місце. Щоб надалі запобігти подібній проблему, не застосовуйте силу, коли пересуваєте двері. Також потрібно стежити за тим, щоб ходу купе не заважали знаходяться в шафі речі. Краще поправляти їх, ніж виправляти таку помилку.
Корисна порада
Описані проблеми виникають лише після декількох років експлуатації шафи-купе, але іноді трапляються й набагато раніше. Щоб запобігти їх появі, звертайтеся з дверима особливо дбайливо, не прикладайте зайвих зусиль.
Досить часто виникають проблеми, пов'язані з дверцятами шаф. Вони часто зриваються з петель. Усунути несправність можна досить просто. У більшості випадків необхідно тільки зайнятися регулюванням шарнірів.
Інструкція
1
Дверцята шафи закріплюються на петлі з тарілчастими шарнірами. Відкриваються вони на певний кут. При закриванні шарніри «тягнуть» дверне полотно. Даний механізм розрахований так, що двері при відкриванні не заходить за бічну сторону шафи. Петлі з шарнірами використовуються дуже часто. Справа в тому, що переходять один в одного шафи мають дверцята, які утворюють суцільну, без пазів, поверхню. Ця особливість меблевих наборів дозволяє оптимально використовувати наявну площу.
2
Головним завданням при навішуванні дверцята є точна установка механізму кріплення. Слабким місцем є маленькі шурупи, які знаходяться зліва і праворуч від тарілчастих шарнірів. Якщо вони недостатньо відрегульовані, то можуть швидко розхитатися і навіть випасти. Основні елементи меблів зазвичай виконані з ДСП. Тому може виникнути проблема, пов'язана з розхитуванням шарнірних петель. У даній ситуації потрібно або займатися укручуванням товстих шурупів, або зміщувати всі петлі.
3
Меблеві петлі з шарнірами кріпляться до внутрішньої бічній стороні шафи. Перед тим, як їх встановлювати, потрібно визначити розташування дверцята. Проведіть під прямим кутом до передньої сторони основну лінію. Після цього за допомогою шаблону розмітку отворів для шурупів. За допомогою кільцевого свердла потрібно зробити тарельчатой отвір необхідної глибини. Закріпіть монтажну пластину по розмітці. На стрічковому важелі є середній гвинт, за допомогою якого проводиться регулювання дверей.
4
В стрічковому важелі є вбудований механізм регулювання. За допомогою трьох гвинтів можна виконувати переміщення дверцят в трьох площинах. Бічна регулювання, регулювання по висоті і глибині виконуються регулюючим гвинтом. Найчастіше він позначається червоним кольором. Після регулювання добре закрутіть всі три гвинта.