Як зробити парове опалення будинку. провести парове в частому будинку.

Зробити парове опалення будинку сьогодні намагаються багато. Для цього необхідно провести серйозні розрахунки - визначити характеристики обладнання та адаптувати їх один до одного.
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно підготувати докладну схему майбутньої автономної системи парового опалення. Вона повинна включати в себе генератор тепла (котел), магістральні трубопроводи, стояки і різні відгалуження з опалюється приладами.
2
Правильно розрахуйте і підберіть необхідне обладнання. Воно повинно бути сертифіковане згідно ГОСТам, затвердженим Ростехнадзором.
3
При виборі котла слід враховувати кліматичні умови вашого регіону, площа підмета опалювання приміщень і тип використовуваного палива. Купуйте котел такої потужності, щоб її вистачило на обігрів всього приміщення. Паливо генератора може бути рідким, твердим або комбинированным.Проводящая магістральна система буває однотрубной або двотрубної, має нижню або верхню розводку. Самі труби розташовуються вертикально або горізонтально.Существуют і різні типи опалюють приладів - чавунні, трубчасті або біметалеві батареї. Перші більш надійні і довговічні, але часто не витримують високого тиску теплоносія, що характерно для міських систем. Другі стійкі до тиску, але виходять з ладу внаслідок поганої підготовки води, призначеної для отапливания багатоквартирних житлових будинків. Треті компактні, легко відключаються від подачі тепла в разі протікання, але хороші лише для приватних будинків. Тиск понад 10 атмосфер призводить до скорочення терміну їх експлуатації.
4
Змонтуйте обладнання згідно підготовленої схемою. При цьому дотримуйте всі технічні вимоги і нормативи. Краще, якщо це зроблять фахівці.
5
Після введення системи парового опалення в експлуатацію вона потребує регулярного технічному обслуговуванні. Довірте це досвідченим майстрам, які знають всі особливості функціонування вузлів котельні та трубопроводів.