Як очистити водоемульсійну фарбу. Як відмити бруд з водоемульсіонкі.

Очистити водоемульсійну фарбу складно. Для цього існує кілька способів, але найчастіше її просто доводиться замінювати. Тому необхідно працювати дуже акуратно, не допускаючи попадання в банку або на свіжопофарбовану поверхню бруду.
Інструкція
1
Якщо відбулося забруднення ще невикористаної втиснути фарби сторонніми частинками, спробуйте їх усунути. Великі шматочки бруду можна дістати руками, попередньо вдягнувши рукавички. Якщо це частинки середнього розміру, то пропустіть фарбу через сітчасту тканину. В іншому випадку доведеться купувати нову банку.
2
При попаданні в водоемульсіонку фарби іншого кольору спочатку ретельно перемішайте їх один з одним. Потім поступово починайте додавати потрібне колеровочной засіб до отримання початкового відтінку. Тут вам знадобиться розвинене цветоощущеніе.Не забувайте, що це актуально у випадку, коли відбулося змішання водоемульсійних фарб, виготовлених на одній і тій же основі - акрилатной, поливинилацетатной або бутадіенстіроловой. Тим більше не допускається змішання водоемульсіонкі з масляними або нитрокрасками.
3
Іноді трапляється, що на вже пофарбованої поверхні помітна пил і бруд. Це явище може бути обумовлено наступними причинами: - неякісною підготовкою поверхні до фарбування; - попаданням пилу в некоректно загерметизувати або відкриту банку; - осіданням пилу на висушена пофарбованої поверхні; - використанням брудної кісточкі.Попитаться очистити водоемульсійну фарбу в такому випадку можна за допомогою дрібнозернистої шкурки, після чого слід нанести ще один шар. Якщо забруднення велике і помітне, то доведеться проробляти роботу заново.
Корисна порада
Щоб не довелося позбуватися від бруду і дрібного пилу, що потрапили в водоемульсіонку, потрібно дуже дбайливо працювати з фарбою. Ретельно готуйте поверхню, акуратно відкривайте і щільно закривайте банки, працюйте чистими інструментами. Після завершення фарбування, забезпечте в приміщенні сухість і дотримуйтесь чистоту до повного висихання.