Як підключити інтернет до комп'ютера. Як підключити інтернет до ноутбука коли є інтернет на компі.

Якщо у вас виникли певні складнощі при налаштуванні і використанні загального доступу до інтернет-підключенню в операційній системі Windows XP, дана стаття може допомогти вам розібратися. Загальний доступ зазвичай використовується тоді, коли у вас встановлена локальна мережа, що використовує тільки одне підключення для виходу в мережу Інтернет.Чтоби налаштувати загальний доступ до підключення, переконайтеся, що на сервері є мережева карта для підтримання зв'язку з внутрішньою мережею і друга карта (або модем ), щоб підключитися до інтернету.
Інструкція
1
Для початку зробіть настроювання на сервері. Зайдіть на сервер через обліковий запис адміністратора або власника. Натисніть на «Пуск», далі «Панель управління», клікніть на «Мережа та підключення до інтернету», і відзначте пункт «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші виділіть підключення, яке збираєтеся використовувати для виходу в інтернет. Натисніть вкладку «Властивості», потім «Додатково», відзначте там «Загальний доступ до підключення інтернету» .Тепер у вкладці «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера» встановіть відповідний прапорець. У разі використання вами віддаленого доступу, відзначте прапорцем пункт «Встановлювати виклик на вимогу». Натисніть «ОК», потім натисніть «Так».
2
Продовжіть настройку на клієнтському комп'ютері. Щоб підключитися до комп'ютера через загальне з'єднання, потрібно перевірити IP-налаштування для мережевої карти локальної мережі, а потім налаштувати клієнтський комп'ютер. Щоб перевірити настройки IP, виконайте наступні действія.Зайдіте на клієнтський комп'ютер через обліковий запис адміністратора або власника. Натисніть «Пуск», потім «Панель управління», виберіть далі пункт «Мережа та підключення до інтернету», потім виберіть «Мережеві підключення». Правою кнопкою миші виділіть пункт «Підключення по локальній мережі», а потім відзначте команду «Властивості» .Під вкладці «Загальні» знайдіть наступний параметр - «Протокол інтернету (TCP/IP)», який знаходиться у списку «Компоненти, що використовуються цим підключенням» . Натисніть на кнопку «Властивості». Відзначте там пункт «Отримати IP-адресу автоматично».
3
Усуньте можливі неполадки, які можуть виникнути при підключенні через загальний доступ. Таке може відбуватися у зв'язку з тим, що під час використання загального доступу при підключенні до інтернету для локальної мережі найчастіше призначається IP-адресу 192.168.0.1. Щоб ліквідувати конфлікт адрес, налаштуйте на клієнтських комп'ютерах динамічне отримання IP-адреси або призначте кожному унікальний IP.
Сучасний світ немислимий без інтернету. За допомогою інтернету ми працюємо, вчимося, спілкуємося і розважаємося. Ми можемо знайти практично будь-яку інформацію, використовуючи лише пошукову систему. Для того, щоб мати можливість підключитися до інтернету в будь-якому місці, необхідно знати, які способи підключення до інтернету існують.
Інструкція
1
Використовуйте диалаап з'єднання. Для цього вам буде потрібно звичайний модем і підключення до телефонної лінії, а також карта доступу від провайдера. При підключенні ретельно дотримуйтесь всіх інструкцій, зазначеним на картці.
2
Наступний вид підключення до мережі інтернет - це підключення по виділеній лінії. Для цього вам необхідно попередньо укласти договір з провайдером цієї послуги використовувати спеціальний модем, який ви можете купити в офісі оператора. Щоб підключитися, вам буде потрібно отримати письмовий дозвіл від власника квартири і своєчасно оплачувати рахунок кожен місяць.
3
Використовуйте підключення через gprs. Для цього вам необхідний мобільний телефон з usb-проводом або usb-модем зі вставленої сім-картою. Встановіть драйвера для телефону або для модема відповідно тому, який пристрій ви використовуєте для виходу в інтернет.
4
Якщо на вашому комп'ютері присутній wi-fi приймач, ви можете використовувати підключення до wi-fi передавача. Якщо ви використовуєте цей вид зв'язку вдома, вам буде потрібно підключити wi-fi передавач до лінії інтернет, для цього найкраще підійде підключення по виділеній лінії. Якщо ви використовуєте підключення по wi-fi поза домом, наприклад, в кафе, ви можете підключитися до існуючої мережі за допомогою майстра підключень Windows. Якщо мережа закрита, запросите пароль у обслуговуючого персоналу.