Як вставляти камінь в гніздо.

Заміна деяких елементів в системному блоці комп'ютера - вельми складний процес. Коли потрібно замінити процесор, багато хто вдається до допомоги фахівців, хоча це можна зробити і самостійно.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка, термопаста, процесор.
Інструкція
1
По-перше, необхідно правильно вибрати новий процесор. Почніть з вивчення можливостей вашої материнської плати. Відкрийте інструкцію або прочитайте інформацію про цей пристрій на офіційному сайті виробника.
2
З'ясуйте тип сокета, використовуваного в даній материнській платі. Знайдіть моделі процесорів, які можуть бути використані спільно з нею. Іноді вказують тільки останні відповідні моделі, які не перераховуючи всі можливі варіанти.
3
Придбайте процесор, відповідний по всім необхідним параметрам. Вимкніть всі кабелі від системного блоку. Зніміть з нього ліву кришку. Вивчіть тип кріплення радіатора до материнської плати.
4
Зніміть радіатор, відігніть пружину, притискуючу процесор до материнської плати, і вийміть його з гнізда. Акуратно витягніть новий процесор з упаковки. Ні в якому разі не торкайтеся руками його «вусиків».
5
Встановіть в гніздо новий «камінь». Щоб запобігти невірний монтаж процесора в гніздо, на обох елементах є спеціальні ризики. Їх напрямки повинні співпасти.
6
захлопніть кришку, притискуючу процесор до материнської плати. Нанесіть невелику кількість термопасти (її кількість повинна бути приблизно дорівнює обсягу ковпачка з тюбика) на верхню сторону процесора.
7
Встановіть радіатор. Перед його остаточним закріпленням, трохи порухайте радіатор в різні боки. Це дозволить термопасте розподілитися рівніше.
8
Не вмикайте комп'ютер відразу ж після установки нового процесора. Підключіть всі необхідні дроти до системного блоку і залиште його на деякий час.
9
Після першого запуску операційної системи поновіть драйвери для CPU. Якщо при включенні ПК з'явилася помилка, то перезавантажте комп'ютер і зайдіть в БІОС. Скиньте всі зміни налаштувань, так чи інакше пов'язаних з процесором.