Як дізнатися розмір штанів. позначення розмірів брюк.

В радянські часи фабрики шили стандартний одяг і взуття. Можна було без примірки здійснювати покупки. Зараз же у людини може бути представлений в гардеробі мало не весь модельний ряд. На що ж варто звертати увагу при виборі брюк ?
Вам знадобиться
  • -сантиметрові стрічка;
  • -брюкі.
Інструкція
1
У різних країнах використовується різна система позначення розмірів, які вказуються на брюках. У кожному разі, виміряйте обхват талії, стегон і довжину виробу (зростання). Другий параметр обчислюється таким чином. Покладіть брюки на рівну поверхню і поміряйте по внутрішньому шву відстань від нижнього краю штанини до того місця, де відбувається поділ брючин. В американській системі розмірів обсяг талії позначається латинською буквою W (від слова waist - талія). Зростання - це буква L (від слова length - довжина). Всі параметри вважаються в дюймах. При перекладі в сантиметри множте кожне число на 2,54. W і L зазвичай вказуються через дріб.
2
Одяг вітчизняного виробництва маркується цифрами, що мають крок 2, тобто 40, 42, 44 і т.д. Кожному з них відповідає свій обхват талії і стегон. Помножте номер на два і додайте 4 см. Ви отримаєте нижню грань обхвату стегон. Верхня грань на 2-3 см більше. Наприклад, 40 розміру одягу відповідають стегна об'ємом 84-86 см. Однак у інших виробників можуть бути дещо інші величини, враховуйте це.
3
Щоб приблизно зіставити розміри різних систем, від позначення в російській системі відніміть 16. Наприклад, якщо ви носите штани 40 розміру, то приміряйте іноземну одяг з маркуванням 24. Ряд виробників випускає брюки з етикеткою, на якій вказані розміри для різних країн.
4
Європейська одяг часто маркується не цифри, а буквами - від ХS до ХL. Приблизно, ХS - це обхват стегон 85-88 см (російський розмір 40-42), S - 88-94 см (42-44), M - 94-98 см (44-46), L - 98-102 см ( 46-48), XL - 102-104 см (48-50).
5
Крім довжини брюк та їх ширини в талії не забувайте, що у кожної людини фігура має свої особливості. Штани можуть відповідати вашому розміру, але при цьому, що називається, «не сісти». А складки або надмірне обтягування ніг виглядають не дуже привабливо. Тому, якщо ви вирішите замовити брюки через каталог або по інтернету, скористайтеся послугами тієї фірми, яку ви вже носили.