Як збільшити пропускну здатність usb. Bios збільшення швидкості передачі usb.

Часом виникають ситуації, коли швидкість передачі даних через USB просто напросто виявляється моторошно повільної. Цьому причин може бути декілька, розглянемо основні з них.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш USB-кабель є кабелем стандарту USB 2.0. Якщо ж він у вас першого покоління USB, то замініть його. Це є найбільш поширеною причиною маленької пропускної здатності.
2
Якщо у вас USB-пристрій працює напряму без кабелю (флеш-накопичувач, адаптер Bluetooth і так далі), то спробуйте його увіткнути в кожен з контролерів на вашому комп'ютері. Якщо проблема не вирішиться, швидкість передачі даних також буде як і раніше дуже низька, то придбайте в магазині комп'ютерної техніки USB-концентратор або розширювач USB-портів.
3
Проблема може критися в самому USB-пристрої. Перш ніж купити розширювач, перевірте USB-пристрій на інших комп'ютерах, цілком можливо, що пристрій має якісь дефекти.
4
Також причиною зниження пропускної здатності при передачі даних на флеш-накопичувач є велике число файлів маленького розміру. Для вирішення цієї проблеми, скористайтеся архіватором, щоб стиснути і об'єднати всі файли в один архів. Це дозволить істотно збільшити швидкість передачі даних.
5
Іншою причиною низької пропускної здатності USB-контролера є вимкнена відповідна опція в базовій системі вводу виводу (BIOS) вашого комп'ютера. Для того щоб увійти в BIOS, при завантаженні комп'ютера натисніть клавішу Delete або F2 (залежить від версії BIOS). Далі в меню налаштувань знайдіть пункт «USB Configuration» та активуйте його, виставивши його значення на «Enabled». Ви помітите, що з'явився новий пункт «USB 2.0 Controller Mode», у ньому виставте значення «FullSpeed». Цим ви дасте дозвіл на використання контролером USB 2.0 використовувати максимальну пропускну здатність , яку він може собі дозволити без додаткового програмно-технічного розгону.
Скло - це унікальний матеріал, що дозволяє забезпечити, наприклад, ізоляцію приміщення від несприятливих зовнішніх факторів. Один з головних показників скла - коефіцієнт його пропускання світла.
Вам знадобиться
  • - спектрофотометр;
  • - скло;
  • - затемнювача світла;
  • - джерело дифузного світла;
  • - мікроамперметр;
  • - фотоелемент;
  • - гальванометр;
  • - світломірної камера;
  • - опорна решітка.
Інструкція
1
Коефіцієнт пропускання світла - це величина, яка визначається як відношення кількості світла, що виходить з оптичної системи, до кількості вхідного світла. Іншими словами, це відношення величини сонячної енергії, що проходить через скло, до величини енергії видимого світла, що падає на скло. Коефіцієнт пропускання скла тісно пов'язаний з його оптичної прозорістю.
2
Коефіцієнти поглинання і пропускання скла оцінюють за допомогою спектрофотометрів (для цього потрібні маленькі зразки скла). Пропущення скла може бути дифузним, спрямованим, змішаним або направлено-розсіяним.
3
Крім того, визначення пропускної здатності скла здійснюють при значеннях освітленості 500, 750 і 1000 лк, яку створюють на площині розділової перегородки світломірної камери за допомогою джерела дифузного світла. Регулювання освітленості виконуйте за допомогою затемнювача світла, фіксуючи кожен раз при цьому значення її величини.
4
Щоб відстежувати освітленість, підключіть до мікроамперметра або гальванометра фотоелемент, встановлений в джерелі дифузного світла. Крім того, закріпіть чотири фотоелемента всередині світломірної камери (вони повинні бути звернені приймальні площиною у напрямку від прорізу).
5
Скло, пропускну здатність якого потрібно визначити, встановіть на опорну грати в отворі світломірної камери (центральна частина зразка повинна знаходитися на вертикальній осі світломірної камери). Після цього встановіть обмежувачі прорізу роздільної перегородки.
6
Слідом за цим виміряйте за допомогою мікроамперметра або гальванометра силу струму фотоелемента. Потім видаліть зразок із прорізу роздільної перегородки світломірної камери. Повторно виміряйте силу струму фотоелемента.
7
Вимірювання проводите при трьох значеннях освітленості (500, 750 і 1000 лк) з інтервалом у п'ять хвилин.
Зверніть увагу
Різнокольорове скло має різні коефіцієнти пропускання і поглинання.
Корисна порада
Колір скла, що сприймається оком, обумовлений кольором тієї частини падаючого пучка світла, яка пройшла через скло непоглиненої.