Як зшити рукав "кажан". cорофани з рукавом летюча миша.

Силует «летюча миша » був запозичений європейцями у традиційного японського кімоно і з тих пір неодноразово ставав модним хітом, але кожна епоха привносила в нього щось своє. У сучасному варіанті одяг з рукавами «« летюча миша »виглядає дуже жіночною, як би струмує по тілу. Вона підкреслює природну лінію плечей і ефективно краде зайву повноту верхньої частини фігури. Обсяг або розмах "крил" рукава «летюча миша» може варіюватися від ледь помітного до дуже широкого, утворить красиву драпіровку.
Вам знадобиться
  • - трикотажне полотно шириною 150 см (2 довжини);
  • - міліметрівка;
  • - швейні приналежності і швейна машина.
Інструкція
1
Щоб викроїти блузу з рукавами «летюча миша», накресліть нескладну викрійку по поданій схемі (рис. 1). Для її побудови необхідно зняти кілька мірок: обхват грудей, обхват стегон, обхват зап'ястя, довжина виробу, ширина рукава і його довжина (в даному випадку вона вимірюється від зрізу трохи розширеної горловини «човники»).
2
Викрійки спинки і полички відрізняються тільки глибиною вирізу горловини. Щоб не дублювати на папері майже однакові викрійки, можна на викрійці спинки вичертити і більш глибоку лінію переднього зрізу горловини і потім використовувати цю викрійку для розкрою полички, але вже безпосередньо на тканини накреслити поглиблений виріз горловини полички.
3
Складіть тканину навпіл по частковій лінії. Приколіть до тканини булавками викрійку спинки і обведіть її Кравецьким дрібному. За всіма зрізами, крім зрізу горловини, додайте по 1 см на шви. По зрізу горловини зробіть припуск 2 см. Викроїте деталь спинки і потім таким же чином викроїте деталь полички.
4
Викроїте з залишився шматка тканини дві манжети (якщо вони передбачені моделлю) у вигляді прямокутників шириною 12 см і довжиною, що дорівнює величині обхвату зап'ястя плюс 2-4 см (залежно від бажаної свободи облягання). Ширина манжети в готовому вигляді - 6 см. Дайте припуски 1 см по всіх зрізах.
5
Складіть деталі спинки і полички лицьовими сторонами і змітайте плечові і бічні зрізи. Зверніть увагу, що ця форма і схема пошиття підходять тільки для трикотажних тканин. Якщо ви шиєте з нееластичною тканини, то вам буде потрібно викроїти блузу з урахуванням застібки на горловині або по всій довжині вироби, або зробити комір "гойдалки".
6
Стачайте шви (див. Підказки) і обробіть зрізи на оверлок. Пріутюжьте шви через вологий проутюжільнік або праскою із знімною підошвою.
7
Обробіть зріз горловини швом вподгібку із закритим зрізом: двічі подверніте припуск на 1 см, акуратно приметайте і прокладете строчку подвійною голкою вздовж горловини. Також горловину можна обробити подкройной обтачкой (окремої деталлю, викроюють за формою горловини) або косою Бейко. Пріутюжьте горловину.
8
Манжети продублюйте флізеліном і стачайте короткі зрізи кожній, разутюжьте припуски. Складіть кожну манжету навпіл виворітного стороною всередину.
9
Низ рукавів складіть з манжетами обличчям до обличчя, поєднуючи зрізи. Зайву довжину лінії низу рукавів прісборьте, рівномірно розподіляючи її по довжині манжет, і приметайте манжети. Прокладіть машинну строчку, обробіть зрізи на оверлок і заутюжьте припуски вгору. Рукава також можна зібрати на гумку.
Корисна порада
Для еластичних тканин припуски плечових швів рекомендується попередньо проклеювати вузькою стрічкою флизелина, а строчку прокладати, захоплюючи краєчок флизелина (1 мм), щоб шви не растягівалісь.Боковие шви на трикотажі сточують вузької зигзагоподібної рядком.