Як підключити телефон до інтернету. Як підключити мережеві підключення на телефоні.

На сьогоднішній день існує безліч способів виходу в інтернет, і один з них - це мобільний телефон. Мається на увазі не вихід в інтернет з мобільного телефону, а використання його як модему, який підключений до ноутбука або комп'ютера. Цей вид інтернет-зв'язку є не самим економічним і зручним, однак бувають ситуації, коли іншого виходу просто немає.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон
  • - USB-шнур
  • - драйвер модему
Інструкція
1
Переконайтеся, що у вашому розпорядженні є все потрібне вам обладнання, а саме: стільниковий телефон, USB-шнур або Bluetooth-адаптер, програма-синхронізатор або модемний драйвер, сім-карта з достатнім балансом грошових коштів.
2
Встановіть все необхідне вам програмне забезпечення. Для цього підключіть телефон до комп'ютера і запустіть програму-синхронізатор.
3
Тисніть «Пуск», виберіть «Налаштування», потім, «Панель управління», далі - «Принтери та інше обладнання» - «Телефон і модем». Вкажіть свою країну і код міста, натисніть «ОК». Перейдіть у вкладку «Модеми», виберіть модем телефону, натисніть кнопку «Властивості». Коли відкриється вікно «Властивості», виберіть там вкладку під назвою «Додаткові параметри зв'язку». У віконці під назвою «Додаткові команди ініціалізації» впишіть ініціалізацію, натисніть «ОК». Цей рядок ви можете дізнатися в сервісному центрі, або на сайті оператора.
4
Натисніть «Пуск», потім «Налаштування», далі «Панель управління», виберіть там «Мережа та підключення до інтернету», далі відзначте - «Мережеві підключення», і нарешті, - «Створення нового підключення». Перед вами відкриється вкладка «Майстер нових підключень». Натисніть кнопку «Далі», потім у вікні «Тип» мережевого підключення зробіть позначку «Підключити до інтернету», знову тисніть «Далі». Виберіть відповідний пункт «Встановити підключення вручну» - «Далі». Потім у вікні «Виберіть пристрій» відзначте модем телефону. Задайте ім'я підключення, тисніть «Далі». Вкажіть номер підключення, який можна дізнатися в сервісному центрі. Знову тиснемо «Далі» і «Готово».
5
Перед вами з'явиться вікно, яке називається «Підключення до Internet. Тисніть по кнопці «Властивості», перед вами відкриється вікно «Internet свойства», де на вкладці «Загальні» відзначте модель телефону, який налаштовували раніше. Натисніть кнопку «Налаштувати». З'явиться вікно Конфігурації модему, зніміть там все галочки і натисніть "ОК".
6
Перейдіть на вкладку «Мережа». У вкладці «Тип підключається сервера віддаленого доступу», там необхідно вибрати «PPP: Windows 95/98/NT4/2000, Internet», потім натисніть кнопку «Параметри», зніміть там все галочки і натисніть "ОК".
7
Потім відзначте у вікні «Компоненти, що використовуються цим підключенням» пункт «Протокол Інтернету (ТСР/ІР)», а також пункт «Планувальник пакетів QoS» .Тепер настройка завершена. Підключайте інтернет як зазвичай, через папку «Підключення».