Як зробити фільм з фоток.

Приємно ділитися з друзями фотографіями, зробленими під час відпочинку. Правда, не всі знайомі в один присід здолають фотоальбом, що складається з двохсот знімків. Втім, вихід є. Виберіть найцікавіші фотографії та змонтуйте з них відео. Для цього цілком підійде програма Movie Maker.
Вам знадобиться
  • програма Movie Maker
  • аудіо файл
  • кілька фотографій
Інструкція
1
Імпортуйте фото в Movie Maker. Для цього відберіть ті зображення, які збираєтеся використовувати у своєму відео, в одну папку. Клацніть по команді «Імпорт зображень» в лівій частині вікна програми. У відкритому провіднику виберіть потрібні фотографії та натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Імпортуйте звук. Для цього клацніть по команді «Імпорт звуку або музики». У вікні, виберіть потрібний файл і клацніть по кнопці «Відкрити».
3
Напишіть назву фільму , яке з'явиться на самому початку відео. Для цього клацніть по стрілочки праворуч від пункту «Монтаж фільму». У списку, виберіть команду «Створення назв і титрів». Виберіть команду «Додати назву перед фільмом». У вікні, введіть назву та виберіть для нього тип анімації і шрифт. Це можна зробити за допомогою команд, розташованих під полем для введення тексту. Клацніть по команді «Готово, вставити назву в фільм».
4
Перетягніть за допомогою миші звуковий файл на шкалу часу, що знаходиться в нижній частині вікна програми. Увімкніть відтворення кнопкою під вікном плеєра, розташованого у правій частині вікна програми. Перевірте, як співвідноситься поява на екрані назви майбутнього відео зі звуком. Якщо буде потрібно, збільшіть тривалість кліпу з назвою. Це можна зробити, потягнувши вправо правий край кліпу при затиснутою лівій кнопці миші.
5
За однією додайте фотографії на шкалу часу, перетягуючи їх мишею. Перевірте результат у вікні плеєра. При бажанні можна змінити тривалість кліпу з фотографією, потягнувши за його правий край при затиснутою лівій кнопці миші.
6
Додайте фінальні титри. Для цього знову скористайтеся командою «Створення назв і титрів». У вікні, виберіть команду «Додати титри в кінці фільму». У вікні, введіть текст, виберіть для нього тип анімації і шрифт. Натисніть «Готово, додати назву в фільм».
7
Додайте переходи між кліпами. Для цього переведіть шкалу часу в режим «Відображення розкадровки», скориставшись кнопкою над шкалою часу. У лівій частині вікна програми клацніть за командою «Перегляд відеопереходів». У центральній частині вікна з'являться піктограми відеопереходів. Виділивши перехід, ви можете подивитися в плеєрі, як він виглядає. Вподобаний перехід вставте між фотографіями, перетягнувши його піктограму мишею на прямокутник між двома фотографіями.
8
Додайте ефекти. Для цього клацніть по команді «Перегляд відеоефектів». У вікні зі значками ефектів виберіть потрібний і мишею перетягнете його на кліп з фотографією, до якої хочете його застосувати.
9
Перегляньте вийшло відео. При необхідності змініть тривалість кліпів. Для цього потрібно переключитися в режим «Відображення шкали часу» за допомогою кнопки над шкалою часу.
10
Збережіть проект, використовуючи команду «Зберегти проект» меню «Файл». В результаті вийде файл MSWMM. Це не відео, це набір посилань на використані файли і перелік виконаних з ними операцій. Якщо вам потрібно відредагувати створюване зараз відео, відкрийте файл проекту і внесіть потрібні зміни: приберіть або додайте ефекти, переходи, звук.
11
Збережіть фільм. Для цього клацніть по стрілочки праворуч від пункту «Завершення створення фільму». У списку, виберіть пункт «Збереження на комп'ютері». У вікні, введіть назву файлу і виберіть місце на жорсткому диску, куди буде збережений відео файл. Натисніть кнопку «Далі». Виберіть параметри файлу. Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся закінчення збереження фільму.