Як встановити міжкімнатні арки.

Арки міжкімнатні - практично незамінний елемент декору інтер'єру приміщень. Правильно встановлена і оброблена арка робить візуально дверний отвір набагато ширше, завдяки чому досягається ефект відчуття більш просторого приміщення. Як встановити міжкімнатні арку?
Вам знадобиться
  • - Безпосередньо арка;
  • - Інструменти: пила, молоток, рулетка, олівець, рівень;
  • - Клей ПВА.
Інструкція
1
Почніть зі складання зводу. Одна дуга арки лягає на підлогу вверх тильною стороною. Панельний (фанерний) лист згинається і наступним вашим дією має стати введення його в паз дуги. Якщо в конструкції арки присутні верхні декоративні замки, то в такому випадку вам слід помістити панельний лист таким чином, щоб він виходив за дугові торці. Якщо ж декоративних замків для верхньої частини межкомнатной арки немає, то в такому випадку лист не повинен виходити далі торців дуг.
2
Заміряйте необхідну довжину арочного прорізу. Помітьте олівцем на панельному аркуші кордону для його входу. Дістаньте панельний лист і за допомогою пилки приберіть зайву відстань.
3
Зберіть весь звід арки таким же чином, як це зазначено вище. Потім переходьте до збору колон. Зберіть панелі, кожна з яких складається з стійок і відповідних панелей в кількості двох, а також декоративних замків. Використовуйте рівень при установці колон під склепінням арки. Установка міжкімнатних арки практично завершена.
4
Закріпіть основні елементи арки, зібрані воєдино, в нижні декоративні замки. Заміряйте рівнем наявність відхилень і перекосів. В разі їх наявності спробуйте вирівняти конструкцію. Робити це потрібно до тих пір, поки клей не встиг повністю засохнути. Видаліть за допомогою вологої ганчірки з арки пил, бруд і залишилися сліди від клею. Ваша міжкімнатна арка готова, і тепер інтер'єр приміщення став більш просторим, красивим і функціональним.
Зверніть увагу
Не допускайте помилок при збірці і монтажі конструкції. В іншому випадку міжкімнатні арки дуже складно переробити. Швидше за все, вам доведеться купувати нову конструкцію і викликати майстра для її установки.
Корисна порада
При зборі арочної конструкції використовуйте клей ПВА, акуратно заливаючи необхідну кількість в пази. Термін повного висихання клею - 1-2 діб.