Як вивчати іспанську мову.

Іспанська мова - один з найкрасивіших і логічних у світі. І, в той же час, один з найбільш затребуваних: на нього говорять більше 500 мільйонів людей у світі. Для того, щоб його вивчати, потрібна не тільки пристрасть до іспанської культури, але ще й виразна схема занять.
Інструкція
1
Строгий графік або вільний? При вивченні іспанської мови потрібно діяти з різних напрямків: читати, писати, слухати і, звичайно ж, спілкуватися. Але, в першу чергу, потрібно зрозуміти, який стиль навчання буде найбільш комфортним. Краще займатися іспанським в групі учнів або індивідуально, на пару з викладачем? Вчити іспанську в строго певні дні або тоді, коли зручно? У респектабельному мовному центрі з лінгвістом з Мадрида або з по інтернету з друзями з Іспанії? Є люди, яким комфортніше відчувати себе частиною групи однодумців. А є ті, яких дратує повторювати одну і ту ж фразу хором. Так що питання комфорту - принципове питання. Це фундамент майбутнього знання.
2
Чужа програма чи своя схема? Другий крок не менш важливий. Є люди, які вважають за краще займатися самостійно, в режимі "я сам собі господар", і ті, яким потрібен дбайливий наглядач-педагог. Тому вкрай важливо зрозуміти, чи варто вибирати вчителя, який буде ставити завдання, терміни їх виконання, буде підганяти, зрештою, або самому розписати графік занять, вести зошит успішності, нових слів, проблем і питань, які потрібно роз'яснити з консультантом. Консультант - це не означає російськомовний педагог з найближчого лінгвістичного центру. З рівним успіхом їм може бути студент американського коледжу, домогосподарка з Аргентини або менеджер з продажу холодильників з Гондурасу.
3
Платний репетитор чи мовної партнер? При вивченні мови педагоги рекомендують знайти мовного партнера. Це допомагає подолати психологічний блок, зняти страх і невпевненість перед чужою мовою. Якщо немає можливості спілкуватися наживо (відвідувати центри іспанської культури або тусуватися зі студентами з іспаномовних країн), то варто пошукати мовного партнера по інтернету. Він може бути платним і безкоштовним. Приватний репетитор, цілком можливо, професійний лінгвіст або ж людина, успішно прикидаються професіоналом, запросить від 10 доларів за сорок хвилин спілкування.
4
Безкоштовного мовного партнера можна знайти в навчальних соціальних мережах: http://livemocha.com/, http://busuu.com/, http://lingq.com/та багатьох інших. Там же можна знайти платні і безкоштовні курси іспанської, а також додатки, що допомагають вивчати іноземну мову. Тільки слід пам'ятати, що мова спілкування буде, швидше за все, англійською. А ще може бути, що мовне партнер сам буде зацікавлений у вивченні російської мови. І для того, щоб іспанець перевіряв есе, роз'яснював граматику або коригував вимова, доведеться вчити його російської мови по скайпу.
5
Є сенс зареєструватися на іспаномовних форумах, присвячених музики, фільмів, спорту - будь цікавить вас. Це допоможе подолати психологічний дискомфорт і завести нових друзів серед іспанським.
Зверніть увагу
Справжній мова живе не в підручниках, а в головах людей, а у них може бути різне освіта, виховання і, найважливіше, різний діалект. Існує більше сорока діалектів іспанської мови. Про це варто пам'ятати при виборі мовного партнера.