Як розблокувати систему від вірусів.

Існує величезна кількість вірусів , які запобігають доступ до операційної системи або окремих її функцій. Необхідно вміти самостійно позбавлятися від подібних шкідливих програм.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, LiveCD.
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших і швидких способів видалення вірусного вікна є введення потрібного коду. Природно, не варто самостійно намагатися підібрати вірну комбінацію. Мінус цього способу в тому, що вам знадобиться мобільний телефон або комп'ютер з доступом до інтернету.
2
Відкрийте сайт антивіруса Kaspersky, перейшовши за посиланням http://support.kaspersky.ru/viruses/deblocker або http://sms.kaspersky.ru. На обох сайтах є поля для введення телефонного номера. Скопіюйте в ці поля номер, вказаний в рекламному банері, і натисніть кнопку «Отримати код».
3
Запропоновані системою комбінації введіть в поле блокуючого вікна. Якщо жоден з варіантів не підійшов, то повторіть пророблені дії, перейшовши за посиланням http://www.drweb.com/unlocker/index.
4
Крім введення телефонного номера, спробуйте знайти рекламне вікно, що відображає у вас на екрані, в галереї найбільш популярних банерів.
5
На жаль, якщо вірус, що заразив вашу операційну систему, відносно новий, то вірний код до нього підібрати не вийде. В таких випадках рекомендують використовувати диски відновлення системи.
6
Якщо у вас встановлена ОС Windows XP, то вам буде потрібно диск Reanimator або LiveCD. Встановіть його в привід і включіть комп'ютер. Знайдіть меню «Відновлення системи» та запустіть процес відновлення.
7
Якщо ви використовуєте Windows Seven (Vista), то вам підійде інсталяційний диск, що містить архів цих ОС. Запустіть програму установки операційної системи.
8
Дочекайтеся появи вікна з меню «Додаткові параметри відновлення». Перейдіть до цього меню і активуйте пункт «Відновлення запуску». Перезавантажте комп'ютер після завершення цього процесу. Природно, перевстановлювати повністю операційну систему не потрібно.