Як рекламувати продукт.

Рекламу лають, рекламу хвалять, про рекламу говорять і сперечаються. Реклама була і залишається «двигуном торгівлі». Але щоб цей двигун працював для вашої користі на повну потужність, потрібно врахувати кілька важливих моментів.
Інструкція
1
Визначте конкурентні переваги вашого продукту . Головна мета реклами - представити гідності товару або послуги, виділити їх серед аналогічних, привернути увагу покупців. Складіть докладний перелік важливих особливостей вашої пропозиції. Приміром, ви вирощуєте для продажу рідкісний сорт орхідей, або ваше фотоательє працює цілодобово. Про це варто розповісти потенційним покупцям. Перелік повинен містити не менше 5 відмітних якостей продукту, нехай навіть вони будуть незначними. На його підставі ви будете будувати свою рекламну кампанію.
2
Якщо ви вперше зважилися на просування продукту, зверніться в рекламне агентство. Напевно, у вашому місті їх діє кілька. Зустрітися з кожним, щоб порівняти пропоновані послуги і ціни.
3
Співробітники рекламного агентства визначать цільову аудиторію, тобто те коло громадян, яких може зацікавити ваш товар і для яких буде створена реклама. Потім запропонують вам стратегію рекламної кампанії, виберуть найбільш підходящі ЗМІ, розроблять і проведуть додаткові акціі.Ви, як замовник, повинні активно брати участь в обговоренні змісту і форми реклами, висловлювати свої побажання і приймати остаточне рішення.
4
Безумовно, за свої послуги агентство виставить вам рахунок на певну суму, що перевищує витрати безпосередньо на виробництво і розміщення реклами. Але, співпрацюючи з професійними рекламниками, ви заощадите сили і час, і отримаєте новий досвід у сфері просування товарів.
5
Ви можете і самостійно організувати рекламу продукції. Для цього, насамперед, потрібно вивчити дейстие пропозиції на місцевому телебаченні, радіо та в друкованих виданнях.
6
Регіональні телекомпанії, як правило, створюють і розміщують у своєму ефірі рекламні ролики та рекламні новинні сюжети. Ролик триває 10-20 секунд і повторюється кілька разів протягом дня. Сюжет у випуску новин більш детально розповість про вашу пропозицію протягом 1,5-2 хвилин, але вийде в ефір максимум 3 рази. Зверніть увагу на спеціальні пропозиції телекомпаній. В них часто вигідно підібраний час прокату ролика і сюжету, а також передбачені знижки за обсяг і тривалість співпраці.
7
Популярні радіостанції озвучать вашу рекламу кілька разів на день. Аудіо-ролики можуть бути дуже оригінальними і привернуть не менше уваги, ніж інші види реклами.
8
Розміщуючи рекламне оголошення в друкованих виданнях, зверніть увагу на тираж і склад читачів. Адже телевізор дивляться в кожному будинку, а газети і журнали читають далеко не всі. Тому важливо вибрати те джерело, яке побачить максимальна кількість ваших потенційних покупців. Добре зарекомендували себе газети безкоштовних оголошень і видання, поширювані безкоштовно по поштових скриньках і в торгових точках.
9
Розгляньте можливість інтернет-реклами. Залиште повідомлення на місцевому форумі або іншому популярному сайті. Попередньо вивчіть правила конкретного мережевого ресурсу, інакше ваше оголошення видалять як некоректне. У разі необхідності зв'яжіться з адміністрацією, дізнайтеся про можливість і вартості співробітництва.
10
Ще один спосіб швидко прорекламувати свій товар - роздача листівок, флаєрів, буклетів. Текст ви можете підготувати самостійно. Нехай він буде коротким і образним. Дуже корисно не тільки повідомити про новинку, але і запропонувати на неї знижки пред'явнику даної реклами. Дизайн та друк замовте в поліграфічній фірмі. Роздати буклети ввечері на центральній вулиці попросите друзів і колег.
11
За підсумками першої ж рекламної акції у вас складеться думка про ефективність того чи іншого способу. Однак, для досягнення максимального результату рекламні повідомлення потрібно періодично повторювати і змінювати, підтримуючи інтерес покупців.