Як видалити старий герметик.

При ремонтних і будівельних роботах герметик застосовується досить часто. Його використовують для того, щоб закласти шви, робити їх герметичними, як зрозуміло з назви. Іноді виникають ситуації, коли необхідно видалити старий герметик. Зробити це досить просто.
Вам знадобиться
  • - рідина для видалення герметика або розчинник;
  • - інструменти: шпатель або різак.
  • - ганчірка і гумку.
Інструкція
1
Сходіть в магазин будівельних матеріалів і товарів для будинку. Зараз можна придбати спеціальні розчинювальні рідини, за допомогою яких видалення старого герметика пройде легко і достатньою мірою швидко. Полимеризованной герметик вручну видаляється не так просто, тому придбання подібного кошти буде вам на допомогу.
2
Почніть видалення герметика з спроби зробити шляхом механічної дії. Тут вам буде потрібен різак або шпатель. Виступаючу ізоляцію можна зрізати різаком або зачистити шпателем. Якщо ви хочете видалити ізоляційний матеріал з швів, то тоді ви теж зможете використовувати різак. Головне, щоб вистачало глибини леза.
3
Нанесіть засіб на ганчірку і ретельно протріть поверхню раніше заізольовані швів. Рідина також можна налити в сам проріз. За допомогою ганчірки і різака (якщо це буде потрібно) повністю видаліть всі старі сліди від герметика.
4
Якщо в силу будь-яких причин старий герметик не може бути вилучений, то в такому випадку ви зможете використовувати техніку, яка називається «перекриття». Закрийте стару зону поліетиленовою плівку і нанесіть поверх неї новий герметизаційних шар. По краях попередньої зони нанесення герметика ви повинні здійснити її перекриття.
Зверніть увагу
Герметик з часів руйнується і деформується, тому колишня ступінь захисту та належний ефект від його дії не будуть забезпечуватися. Завжди своєчасно знаходите і усувайте дану проблему. При нанесенні нового герметика переконайтеся в його повній вулканізації, упевніться в потрібному ступені адгезії і відповідно температурних умов при проведенні герметизаційних робіт.
Корисна порада
Якщо під вашою рукою не виявиться засоби для видалення старого герметика, то в такому випадку ви можете використовувати звичайний розчинник як замінник.