Як побудувати піраміду з паперу.

Піраміди стоять на Землі з давніх часів, і сьогодні багато вчених підтвердили їх цілющу і чудодійний вплив на людський організм. Піраміди здатні гармонізувати енергію, вони мають масу можливостей - наприклад, зберігати свіжість продуктів, омолоджувати людей, структурувати воду. Виготовити власну картонну піраміду може кожна людина - для цього потрібно дізнатися її правильні пропорції і ретельно дотримуватися їх при виготовленні.
Інструкція
1
Для виготовлення піраміди використовуйте щільний папір або картон - ці матеріали є діелектриками. Накресліть на аркуші гофрокартону чотири рівнобедрених трикутника. Підстава кожного трикутника має становити рівно 460 мм, а бічні грані - 439,5 мм.
2
Розкреслите картон так, щоб гофровані смужки йшли не вздовж, а впоперек трикутників - тобто горизонтально. Це дозволить зробити конструкцію піраміди більш жорсткою. Акуратно виріжте накреслені трикутники по лінійці, направляючи ніж під кутом до поверхні картону.
3
Вирізаючи бічні сторони граней майбутньої піраміди, робіть невеликий перпендикулярний надріз, після чого відступите дві третини товщини картону від краю бічної сторони грані і надріжте папір по лінійці з внутрішньої сторони грані. Зріжте кут якомога рівніше, щоб вийшла фаска.
4
Із зовнішнього боку кожної грані накресліть лінію олівцем в 15 мм від краю, щоб намітити кордон, на якій буде приклеєна стрічка, що з'єднує частини піраміди. З'єднувальні стрічки виріжте з щільної паперу. Ширина кожної стрічки повинна становити 30 мм.
5
Нарізані стрічки складіть в два рази і зріжте один край під кутом 32 градуси. Прикладіть складену вдвічі стрічку лінією згину до краю грані майбутньої піраміди і приклейте її, після чого приклейте до другої грані другу половину стрічки.
6
Таким способом приклейте всі залишилися стрічки до решти граней, щоб об'єднати деталі піраміди в загальну розгортку. Зігніть грані під кутом 90 градусів в місцях з'єднання, надаючи основи піраміди форму рівного квадрата. Склейте крайні грані піраміди так, щоб підстави граней були в одній площині.
7
Піраміду можна використовувати як в підлогою варіанті, так і з підставкою - якщо вам потрібна підставка, виріжте з двошарового гофрокартону квадрат розміром 490х490 мм.