Як зробити паперову бомбочку.

Напевно всі в дитинстві розважалися, роблячи іграшки, за допомогою яких можна весело пожартувати над оточуючими людьми - наприклад, бомбочки з паперових або поліетиленових пакетів, які наповнюються водою і скидаються з висоти на землю. Ви можете згадати дитинство в будь-який момент, виготовивши паперову бомбочку за кілька хвилин своїми руками, а також навчити цьому нехитрому мистецтву своїх дітей.
Інструкція
1
Візьміть прямокутний аркуш цупкого паперу формату А4 і зігніть його навпіл на себе. Отриманий прямокутник, складений удвічі, зігніть ще раз справа наліво, поєднуючи лівий край з правим. У вас має вийти квадрат зі спадним і багатошаровим лівим нижнім кутом.
2
Самий верхній шар паперу зігніть по діагоналі «горою», а потім відверніть вправо і розплющите верхній квадрат з діагональним згином, щоб вийшов рівносторонній трикутник з довгим підставою. Заготівлю переверніть на іншу сторону і перекиньте квадрат наліво. Розплющите квадрат так, щоб на іншій стороні вийшов такий же трикутник, як і той, який ви склали вище.
3
Тепер нижні куточки верхнього трикутника загніть наверх, поєднуючи їх з вершиною трикутника. В результаті у вас повинен вийти невеликий ромб на передньому плані, а на задньому плані при цьому повинен залишитися трикутник. З'єднуватися половинки ромба повинні точно посередині трикутника.
4
Після цього бічні куточки ромба складіть так, щоб вони зустрілися в центрі, а потім загніть вниз два верхніх куточка, що формують вершину ромба. Просмикніть ці куточки в кишені, що утворилися після загинання бічних куточків ромба.
5
Повторіть все те ж саме з протилежного боку, щоб фігура була повністю симетричною і спереду і ззаду. Через маленький отвір в нижній частині фігури надійти бомбочку. Наповніть її водою і використовуйте за призначенням.