Як відправити повідомлення в мережі.

Важко уявити, що раніше повідомлення можна було передавати тільки написані на папері, з листоношею або голубиної поштою. Потім, з винаходом радіо все стало набагато простіше. А зараз обмінюватися повідомленнями в мережі стало зовсім легко. Всесвітня мережа інтернет крім величезної кількості знань, корисної інформації, можливості роботи, додала нам дуже важливу можливість: функцію моментального спілкування поза географічних рамок. Тепер, сидячи вдома за комп'ютером або використовуючи стільниковий телефон, ми можемо передавати свої повідомлення практично в будь-яку точку земної кулі (якщо там, звісно, підключений інтернет), а також отримувати відповідь повідомлення від наших опонентів. Це багато що змінило в нашому житті. Ми можемо передавати повідомлення в мережі декількома способами: використовуючи програми-агенти для спілкування, поштові програми, а також стільниковий телефон і аналогічні програми, встановлені в ньому.
Вам знадобиться
  • Інтернет
  • Програми-агенти для спілкування та/або передачі поштових повідомлень.
  • Реєстрація аккаунта в цих програмах.
Інструкція
1
Завантажте програму для передачі повідомлень. Це можуть бути як месенджери ICQ, Qip, Miranda, Skype, так і поштові програми (The Bat, Outlook). Також для передачі повідомлень через ці програми у вас повинен бути зареєстрований аккаунт в них. Якщо ви не зареєстровані, то спочатку зареєструйтесь та активуйте обліковий запис. Якщо ж ви є користувачем цих програм, переходите до наступного кроку.
2
Якщо вам потрібно передати миттєве повідомлення, ви знаходите адресата у списку, кликаете на нього мишкою, і у вікні, пишете повідомлення, а потім натискаєте кнопку "Відправити", або "Send". Якщо ваш співрозмовник в даний момент в мережі і знаходиться перед монітором, він отримає ваше повідомлення миттєво. Чекайте відповіді.
3
Якщо вам потрібно відправити не просто повідомлення, а лист, то зайдіть в ваш поштовий ящик (чи на сайт з поштою). Потім натисніть кнопку "Написати листа". Відкриється форма для письма, в верхню строчку якій ви впишете адресу одержувача, а в текстове поле листа ви напишете ваше повідомлення. Другий спосіб - ви можете в списку листів натиснути на кнопку "Відповісти", і тоді електронну адресу одержувача уставиться в поле адреси автоматично.
4
Після написання листа натиснете кнопку "Відправити", і ваше повідомлення буде моментально доставлено.
Зверніть увагу
При отриманні листів від незнайомих вам адресатів будьте уважні, іноді в листах розсилають віруси.
Корисна порада
До листа ви можете приєднати картинку або фото. Шукайте кнопку "Прикріпити файл", при натисканні відкривається вікно для пошуку, вибираєте в ньому потрібне зображення, і вставляєте в лист.