Як прибрати запах диму. Як прибрати дим від сигарет.

Запах диму може бути приємний лише при палінні сигарети або тютюнової трубки, а також на пікніку або шашликах. Але запах гару, особливо в приміщенні, навряд чи кому-небудь принесе задоволення. Його усунення дозволить освіжити обстановку, і ваше здоров'я не знаходитиметься в небезпеці.
Вам знадобиться
  • - хлорка або хлорвмісних рідина;
  • - освіжувач повітря;
  • - смажену каву;
  • - ароматизуюча лампа і спіральки з пахощами;
  • - мокрі рушники або рушники;
  • - достатня кількість вікон і кватирок.
Інструкція
1
Якщо в приміщенні накурено або у вас щось згоріло на плиті, то почніть боротися з димом насамперед з простого провітрювання приміщення. Це позбавить від частини запаху, але повністю його навряд чи виведе. Разом з вікнами варто відкрити і двері в кімнатах. Створений таким чином протяг буде інтенсивніше виносити з собою запах диму.
2
Візьміть кавові зерна і покладіть на сковорідку. Підсмажте на повільному вогні і Окур парами смаженої кави задимлене приміщення. Також можна використовувати аромалампи і пахощі. Якщо це не допоможе, або ефект буде лише частковим, то переходите до наступного кроку.
3
Існують спеціальні засоби для розпилювання, які непогано борються з такими речами, як запах тютюнового диму або взагалі будь-який запах диму в квартирі. Це так звані освіжувачі повітря. Їх використання зробить видалення запаху диму більш простим, а необхідний ефект може бути отриманий в найкоротші терміни.
4
Намочіть великий рушник або марлю. Кілька разів щосили струсіть мокру тканину в задимленому приміщенні. Особливу увагу приділіть кутах кімнати. Так як дим найдовше триматиметься саме там.Еслі весь комплекс вищевказаних заходів не допомагає, а таке часто буває після невеликого загорання або часткового пожежі, то на ніч ви можете розвісити по всьому приміщенню мокрі простирадла або рушники. Вони відмінно вбирають будь-які запахи і це цілком допоможе позбутися від даної проблеми. Після цього можна знову здійснити провітрювання і розпорошення освіжувача повітря.
Зверніть увагу
При використанні хлорки або освіжувача для повітря ні в якому разі не дихайте ними. Це може викликати скачки тиску, запаморочення або головний біль. Також їх вплив може привести до погіршення нюхових функцій.
Корисна порада
Хлорка і хлоровмісні рідини відмінно борються з «ароматом» диму, тому відкрийте пляшку і дайте хлористим частинкам проникнути в повітря. Також можна помити підлоги за допомогою вищевказаних коштів.