Як пофарбувати знебарвлені волосся. в Який колір пофарбувати волосся після знебарвлення.

Іноді, знебарвлюючи волосся , жінки не мають на увазі про те, наскільки ця процедура травмує їх. Шевелюра, що зазнала освітленню, втрачає блиск, стає пошкодженої, сухої. Незадоволені таким результатом, жінки прагнуть перефарбуватися в інший колір. При цьому важливо пам'ятати про те, що після освітлення волосся потребує перепочинку і посиленому догляді.
Інструкція
1
Не забарвлює стійкими фарбами щойно знебарвлені волосся, це може посилити ступінь їх пошкодження. Після такого агресивного хімічного впливу, як блондирование, локонам потрібен час (1-2 тижні) для відновлення своєї структури і захисних функцій. Після знебарвлення волосся слід посилено зволожувати і живити різними масками.
2
Якщо чекати 2 тижні до повторного фарбування не ваших силах, скористайтеся м'якою безаммиачной фарбою натурального світлого відтінку. Жовтизну можна приховати, вибравши м'які золотисті тони барвника: пшениця, мед, горіх. Якщо ви хочете добитися платинових відтінків, то нанесіть на волосся (на 3-5 хвилин) фіолетовий шампунь відтінку. Фіолетові пігменти нейтралізують жовтизну. Головне не перетримати засіб на волоссі, щоб не отримати в результаті фіолетові локони.
3
При бажанні перефарбувати знебарвлені волосся в темніший відтінок, почніть з русявого. Освітлений волосся порожній усередині, так як натуральний колірної пігмент був з нього витравлений в процесі блондирования. Тому темні відтінки стійкою фарби не будуть довго тримаються на волоссі. До того ж при фарбуванні в темний колір можуть утворитися розлучення і нерівності, що вимагає повторного нанесення фарби.
4
Не вибирайте для фарбування освітленого волосся яскраві та насичені відтінки: чорний, червоний, мідний. Вони лягають на пошкоджене волосся вкрай погано і нерівномірно. Результат фарбування такими фарбами може бути непередбачуваним. Переходячи до темного кольору, віддайте перевагу натуральним відтінкам.
5
Якщо ви збираєтеся перефарбувати знебарвлені волосся в відтінок, близький до вашого натурального, вибирайте фарбу на тон світліше натурального кольору волосся, щоб вони не вийшли занадто темними. Будьте готові до того, що фарба швидко змиється з волосся. Щоб закріпити штучні колірні пігменти фарби в структурі осветленного волоса, буде потрібно 3-4 фарбування через певний проміжок часу.
6
Зверніться за допомогою до перукаря. Тільки фахівець зможе підібрати підходящу професійну фарбу і потрібний відсоток окислювача до неї, який не буде травмувати і без того пошкоджені волоси.Обесцвеченние волосся складно забарвити рівномірно в бажаний колір з першого разу, тому краще не проводити експериментів зі своєю зовнішністю в домашніх умовах.