Як підключити комп'ютери по бездротовій мережі.

Далеко неї всі знають про те, що до мережі Wi-Fi можна підключити не тільки ноутбуки, але і стаціонарні комп'ютери. Крім того, комп'ютери можна з'єднувати між собою використовуючи бездротові технології.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Для з'єднання двох комп'ютерів без використання кабелів вам знадобляться Wi-Fi адаптери. Дані пристрої підключаються або до порту PCI, розташованому на материнській платі комп'ютера, або до роз'єму USB. Придбайте два аналогічних Wi-Fi адаптера. Примітка: ви можете використовувати і різні адаптери, основне правило - вони повинні працювати з однаковими радіосигналами.
2
Підключіть ці пристрої до комп'ютерів. Врахуйте, що настройка даного обладнання не залежить від типу його підключення. Встановіть програмне забезпечення і драйвери для адаптерів.
3
Виберіть будь-який комп'ютер. Відкрийте панель управління і перейдіть до меню «Мережа та Інтернет». Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом». У лівій колонці знайдіть пункт «Управління бездротовими мережами» і перейдіть до нього.
4
Натисніть кнопку «Додати», розташовану у верхній частині вікна. Клацніть по пункту "Створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Натисніть кнопку «Далі».
5
Введіть ім'я (SSID) мережі, виберіть тип безпеки (краще використовувати WPA або WPA2-PSK) і придумайте пароль для доступу до мережі. Активуйте пункт «Зберегти параметри цієї мережі». Натисніть кнопку «Далі».
6
Перейдіть до другого комп'ютера. Активуйте пошук доступних бездротових мереж. Підключіться до вашої мережі.
7
Якщо вам потрібно роздати інтернет з одного комп'ютера на інший, то відкрийте властивості з'єднання з інтернетом. Перейдіть до вкладки «Доступ». Встановіть галочку напроти пункту «Дозволити іншим комп'ютерам мережі використовувати ...» У наступному рядку вкажіть ваше бездротове з'єднання.
8
В налаштуваннях бездротового адаптера іншого комп'ютера знайдіть протокол TCP/IP. Знайдіть рядки «Основний шлюз» і «DNS-сервер». Заповніть їх IP-адресою першого комп'ютера. Призначте для цього адаптера статичний IP, що відрізняється від адреси першого ПК тільки останнім сегментом.