Як поліпшити венозний відтік. медикаменти для поліпшення відтоку венозної крові головново мозку.

Венозний відтік крові здійснюється через глибокі і поверхневі вени головного мозку. Коли цей процес порушений, з'являються головні болі, запаморочення і навіть непритомні стани. Причиною цього захворювання можуть бути різні чинники, наприклад, серцева недостатність, пухлина мозку, гіпертонія, черепно-мозкова травма та інші. Як же поліпшити венозний відтік?
Вам знадобиться
  • - фітотерапія;
  • - рефлексотерапія;
  • - масаж;
  • - консультація лікаря;
  • - комлексне лікування;
  • - повноцінний сон;
  • - контрастний душ;
  • - фізичні навантаження;
  • - прогулянки на свіжому повітрі.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно негайно звернутися до лікаря для точного встановлення причини венозного відтоку, оскільки саме від цього залежить спосіб лікування. Наприклад, якщо причиною погіршення відтоку служить здавлювання вен в шийній або шийно-потиличній області, то в цьому випадку вам може допомогти рефлексотерапія, тобто голковколювання, електрофорез.
2
Також покращує відтік спеціальний масаж шиї і «комірцевої» зони. Якщо ж застій венозної крові відбувається через пухлину мозку, необхідна хіміотерапія, або хірургічне втручання. І зволікання тут категорично неприпустимо! Мова в буквальному сенсі йде про життя і смерті.
3
Поліпшити венозний відтік в деяких випадку допомагає використання фітотерапії. Вам необхідно сушене листя й кору лісового горіха подрібнити, потім залити склянкою окропу. Залишити настоюватися протягом години під щільно закритою кришкою. Після цього його можна вживати по 1/3-1/4 склянки 3 - 4 рази на день до їди. Але при венозної недостатності обов'язково слід проконсультуватися з лікарем і обговорити можливість лікування фітотерапією.
4
При лікуванні цього захворювання лікар може призначити вам лазеросветодіодную терапію, яка за допомогою світловипромінювальних діодів активує клітинні рецептори і прискорює процес регенерації клітин. Також їм буде призначено комплексне лікування, яке включає препарати, що підвищують відтік, наприклад, кофін, венорутон, вінпотропіл.
5
Проводьте регулярні фізичні тренування. Фізичні навантаження можуть поліпшити венозний відтік і підвищити тонус венозних стінок. Навантаження повинні бути дозованими. Одним з оптимальних типів тренувань є плавання. Дуже благотворно діє контрастний душ, часті прогулянки на свіжому повітрі і, природно, повноцінний сон.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна вживати судинорозширювальні препарати при венозної недостатності.