Як зробити сторінку.

Багато людей мріють навчитися самостійно створювати веб-сторінки, проте не володіють достатніми знаннями і навичками програмування. Давайте поговоримо про те, як створити веб-сторінку, використовуючи тільки інструменти пакета Microsoft Office. Ці поради можуть виявитися корисними багатьом, оскільки інструменти Microsoft Office доступні всім, а робота з ними, як правило, не викликає труднощі навіть у початківців користувачів.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word
Інструкція
1
Підготуйте текст сторінки в програмі Microsoft Word. Перетворіть його в веб-документ за допомогою операції «Зберегти як ... web-сторінку». Однак при цьому ваша сторінка буде виглядати не особливо привабливо. Основна проблема - це те, що текст буде займати все екранний простір. Для того щоб виправити цей недолік, переходимо до другого кроку.
2
Використовуйте можливості таблиці. Створіть таблицю, задайте в ній рамку і розмістіть текст в ній. Так ваша майбутня сторінка буде виглядати набагато краще.
3
Використовуйте можливості зміни фону та стилю. Для цього спробуйте змінити колір і фактуру фону сторінки, змінити кольори гіперпосилань, поекспериментуйте зі списками. Спробуйте застосувати готові теми до своєї сторінки. Не робіть фон занадто яскравим, щоб на ньому добре читався текст.
4
Вставте картинки на свою сторінку. Ви можете взяти картинку з галереї Word, а можете вставити власне зображення. Якщо ви вставляєте картинку в текст, то змініть обтікання тексту. Додайте картинці тінь і рамку, якщо хочете. Розмістіть її так, щоб ніде не було зайвого простору.
5
Ви можете додати на сторіночку біжучий рядок - ця функція передбачена програмою. Для цього відкрийте панель web-компонентів і клацніть по кнопці операції «Рухомий рядок».
6
Створіть гіперпосилання в своєму документі. Якщо ви хочете послатися на який-небудь ресурс в інтернеті, то виділіть потрібне вам слово або фрагмент тексту, клікніть правою кнопкою миші, виберіть «Вставка» - «Гіперпосилання». В формі, що з'явилася введіть адресу ресурсу, на який хочете послатися. Адреса обраного вами файлу може змінитися, коли ви почнете формувати свій сайт. Неявний спосіб завдання посилання підійде вам лише в тому випадку, якщо структура папки на комп'ютері і на сайті совпадают.Еслі ви хочете послатися на певну частину тексту в цьому ж документі, то скористайтеся опцією «Закладки».