Як перевести куби в квадрати. Перекласти куби в квадратні метри.

При роботі з результатами вимірювань часто доводиться переводити їх з однієї системи вимірювання в іншу. Як правило, це однорідні одиниці, що відрізняються лише множником, наприклад, метри й сантиметри. Однак іноді потрібно переводити досить-таки несхожі одиниці, наприклад, літри в кілограми або куби в квадрати.
Вам знадобиться
  • калькулятор
Інструкція
1
Щоб перевести куби в квадрати, необхідно знати товщину (висоту) тих матеріалів або предметів, для яких проводиться переказ. Як правило, такий переклад доводиться виробляти для будівельних матеріалів, які вимірюються як в кубічних метрах, так і в квадратних. Для перекладу кубів на квадрати просто розділіть кількість кубів на товщину, виміряну в метрах. Якщо товщина матеріалу дана в сантиметрах (міліметрах, дециметрах), то попередньо переведіть її в метри.
2
Нехай, наприклад, на будівництво доставили 10 кубометрів (кубів) дощок товщиною 2 сантиметри. Необхідно обчислити: скільки квадратних метрів підлог можна застелити цими доскамі.Для вирішення такого завдання спочатку переведіть товщину дощок з сантиметрів в метри. Для цього розділіть кількість сантиметрів на 100. У нашому випадку: 2/100 = 0,02 (метри) .Тепер розділіть обсяг дощок на їх товщину (в метрах): 10/0,02 = 500 квадратних метрів (квадратів).
3
Якщо в квадрати потрібно перевести кубатуру приміщення, то розділіть обсяг приміщення на висоту стель, виражену в метрах. Так, наприклад, якщо об'єм складу становить 3000 кубів (метрів кубічних), а його висота - 3 метри, то кількість квадратів (площа) складе: 3000/3 = 1000 метрів квадратних.
4
Щоб перевести в квадрати НЕ кубічні метри, а кубічні сантиметри (міліметри, дециметри, кілометри тощо), розділіть заданий обсяг на товщину (висоту) предмета, записану у відповідній лінійної одиниці виміру. В результаті вийде кількість квадратів, виражене у відповідній «квадратної» одиниці виміру. Так, наприклад, для сантиметрів кубічних (див?) Це будуть сантиметри квадратні (див?), Для міліметрів кубічних (мм?) - Міліметри квадратні (мм?), А для кубічних кілометрів (км?) - Кілометри квадратні (км?) , відповідно.