Як позбутися від хеликобактера. Як визначити хелікобактер хитаючи прес.

Хелікобактер - це мікроорганізм, що є однією з причин розвитку захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки. Позбутися від хеликобактера можна, приймаючи одночасно кілька груп препаратів. Гастроентерологами розроблені різні схеми комбінації ліків, що дозволяють знищити мікроорганізм.
Вам знадобиться
  • - «Езомепразол»;
  • - «Амоксициллин»;
  • - «Клацид»;
  • - «Де-нол»;
  • - «Рифабутин»;
  • - «Лінекс».
Інструкція
1
Протягом 10 днів приймайте 3 препарату: «Езомепразол», «Амоксицилін» і «Клацид». «Езомепразол» 0,02 г по 1 таблетці 2 рази на день і «Клацид» 0,5 г по 1 таблетці 2 рази на день незалежно від прийому їжі, «Амоксицилін» 0,5 г по 2 таблетки 2 рази на день до або після їди.
2
Якщо попередня схема виявилася неефективна і хелікобактер все ще виявляється у вмісті шлунка і дванадцятипалої кишки, спробуйте наступну комбінацію препаратів: «Езомепразол» + «Де-нол» + «Амоксициллин» + «Клацид». «Езомепразол» 0,02 г по 1 таблетці 2 рази на день, «Де-нол» 0,12 г по 1 таблетці за півгодини до їди 4 рази на день, «Амоксицилін» 0,5 г по 2 таблетки 2 рази на день і «Клацид» 0,5 г 2 таблетки 2 рази на день. Приймайте ці ліки 10 днів.
3
Третю схему прийому препаратів використовують тільки в тому випадку, якщо мікроорганізм не вдалося знищити двома попередніми комбінаціями ліків. Вона складається з «Езомепразол», «Амоксициліну» і «рифабутину». «Езомепразол» і «Амоксициллин» приймаються в тих же дозуваннях і з тією ж кратністю, як і в перших двох схемах. «Рифабутин» беруть по 1 капсулі (0,15 г) 2 рази на день незалежно від їжі. Лікування триває 10 днів.
4
Лікуйтеся тільки тими препаратами, які вказані в схемах. Це оригінальні лікарські засоби, ефективність яких підтверджена клінічними випробуваннями. У препаратів існують більш дешеві аналоги, але результат лікування ними невідомий.
5
Для зменшення побічних ефектів від прийому антибіотиків і стимуляції бар'єрної функції травної системи, під час лікування від хеликобактера приймайте пробіотики, наприклад, «Лінекс», по 2 капсули 3 рази на день після їди.
6
Після позбавлення від хеликобактера постарайтеся не заразитися ним знову, т.к. мікроорганізм дуже поширений серед людей. Він передається через поцілунки, спільний посуд, брудні руки. Також хелікобактер можуть переносити мухи.