Як обладнати магазин одягу. Як НАЗА бутик жіночого одягу.

При оформленні магазина одягу важливо врахувати такі фактори, як клас майбутнього магазину, тип і стиль одягу, яку ви збираєтеся продавати і те, які розміри у торгового залу. Сукупність цих деталей буде відігравати вирішальну роль у виборі обладнання, а грамотно оформлений інтер'єр стане запорукою успішного бізнесу. Для кожного типу магазину передбачено певне торгівельне обладнання.
Вам знадобиться
  • - полиці;
  • - вішала;
  • - стійки;
  • - столи;
  • - стелажі;
  • - дзеркала;
  • - плічки;
  • - манекени.
Інструкція
1
Правильно організований простір - перший крок на шляху до того, що відвідувач стане вашим покупцем. Для всіх типів магазинів існують загальні правила. У торговому залі важливо виділити кілька зон, у кожній з яких буде розташовуватися певний товар. У першій зоні вивісите нові колекції і найдорожчі і модні речі. У другій зоні розмістіть повсякденні і дешевші речі, в третій зоні уявіть молодіжний одяг. І не забудьте важливу деталь - одяг різних типів змішувати не можна.
2
Виходячи з того, що більшість покупців, потрапивши в магазин, інтуїтивно повертають направо і рухаються вздовж правої стіни, організуйте першу зону так, щоб вона починалася біля входу і йшла вправо. За статистикою саме біля входу здійснюється більше 60% покупок.
3
Що стосується безпеки, дуже важливо так спланувати простір, щоб воно проглядалося адміністратором і співробітником служби безпеки.
4
Примірочні потрібно розмістити з боків або в кінці залу, щоб вони не займали торгове приміщення і мали зручний підхід. Вони повинні мати хороше освітлення і розташовувати достатнім місцем для особистих речей покупця.
5
Якщо ви відкриваєте бутік, де будете продавати брендовий одяг, робіть акцент на ексклюзивності товару та інтер'єрі, в якому буде представлений одяг. У вас все повинно бути дорогим - ремонт, обладнання і кожна деталь. Вам не знадобиться багато торгових меблів. Головне, щоб в магазині був простір і хороше освітлення. Не забудьте придбати кілька диванів для покупців.
6
Для великих магазинів одягу головним правилом ефективної розстановки устаткування є зручний доступ до товарів. Важливо, щоб покупець міг одним поглядом охопити велику кількість одягу. Всі речі повинні бути акуратно розвішані та розкладені.
7
У стокових магазинах необхідно створити функціонально зручний торговий зал, де буде недороге обладнання, що вміщає велику кількість речей.
8
Стиль оформлення франчайзингових магазинів - загальний для всіх країн. Тому, в даному випадку, вам доведеться дотримуватися певного дизайну і правил.
9
Торговельне обладнання повинно сприяти зручності вибору. Приміром, сорочки та футболки потрібно розташувати на стелажах з накопичувачами, щоб на кришці лежав зразок, а в накопичувачі - товар всіх розмірів. Джинси прийнято викладати на полиці з осередками або на столики. На них повинні знаходитися екземпляри представлених моделей, щоб покупцеві було зручно розглянути товар.
10
Майте на увазі, що продажі товару в чому залежать від його розміщення. Одна і та ж річ може перебувати на різних полицях, і саме цей фактор буде визначати рівень продажів. Найефективніші полки знаходяться на рівні рук очей. Полки на інших рівнях малоефективні з точки зору продажів.
11
Є ще одна тонкість. Манекени - найвідоміший спосіб привернути увагу покупця. В основному, їх виставляють у скляні вітрини, однак при грамотному використанні простору, для них можна виділити місце і в торговому залі. Грамотно підібраний наряд на манекені може сприяти тому, що покупець приміряє і придбає відразу весь комплект. Вони зручні тим, що дозволяють оцінити той чи інший наряд на фігурі і те, яким чином можна поєднувати речі з колекції.
12
У магазині одягу дуже важливу роль грає освітлення. Тому, приділіть світлу особливу увагу. Крім традиційного верхнього освітлення, використовуйте підсвічування, лампи та інші елементи. Продумане освітлення додасть особливий шарм магазину і зробить перебування в ньому комфортним.
Якщо перед вами стоїть завдання обладнати магазин, почати слід з розробки проекту. Зробіть в 3d макет приміщення з торговими зонами, після цього стане видно, яким чином мають бути прокладені інженерні комунікації. Більшою мірою їх прив'язка до вибору обладнання актуальна для продовольчих магазинів.
Вам знадобиться
  • холодильне обладнання, теплове обладнання, телекомунікаційні мережі, контрольно-касове обладнання, стелажі, вітрини, обладнання для підсобних приміщень
Інструкція
1
Розбийте подумки торговий зал на відділи. Якщо ми говоримо про продовольчому магазині середньої площі, що припускає не тільки продаж товару в заводській упаковці, а й м'яса, риби (заморожених і охолоджених), а також продуктів, фасованих в магазині, слід передбачити додаткові виходи в підсобні приміщення. Устаткування для підсобних приміщень в основному зводиться до миття, обробний або фасувальним столам, стелажів для зберігання, а також ваговимірювальних та холодильного устаткування.
2
зонується торговий зал залежно від прокладених інженерних комунікацій. Керуйтеся Правилами торгівлі, і намагайтеся не порушувати їх. В іншому випадку можете не отримати дозволу на торгівлю не упакованою товаром. Зокрема, зонуючи магазин і вибираючи для нього обладнання, постійно пам'ятайте про правило руху потоків і дотриманні товарного сусідства. До першого, наприклад, відноситься правило, згідно з яким брудні піддони та піддони з охолодженим товаром не повинні перебувати разом. До другого - заборона упакованим і упакованою продуктам перебувати в безпосередній близькості один від одного.
3
Вибирайте холодильне обладнання в залежності від асортименту, який збираєтеся продавати в магазині. Для м'яса потрібні мінімум три різнотемпературних холодильних вітрини: низькотемпературна - для продажу замороженого м'яса; среднетемпературная - для охолодженого; в гастрономічною вітрині можна тримати охолоджені напівфабрикати. Всі холодильні вітрини повинні володіти можливістю регулювання температури, мати гарну підсвітку, а також зручний доступ з боку продавця.
4
Розгляньте варіант установки гриля. На сьогоднішній день кури, приготовані на грилі, користуються незмінним попитом. Вибираючи теплове обладнання для магазину - а гриль відноситься саме до такого виду обладнання - віддайте перевагу володіє високою продуктивністю, але економного з точки зору електроенергії.
5
Вивчіть варіанти ваговимірювального обладнання. Якщо у вашому магазині товар відпускається продавцями (тобто не самообслуговування), пам'ятайте, що крім терезів у відділах, потрібно передбачити ваги для контрольного зважування, розташовані в торговому залі. При виникненні потреб, покупці повинні мати до них вільний доступ.
6
Купуйте контрольно-касове обладнання. Великі сучасні магазини зазвичай комплектуються лініями автоматизації, що передбачають термінали для касирів. У магазинах, що працюють за принципом обслуговування через продавця, можна обмежитися касовими апаратами. Пам'ятайте про те, що їх, також як ваги, необхідно зареєструвати у вищих інстанціях.
7
Розрахуйте необхідну кількість стелажів для викладення товару, що не потребує знижених температурах. Стелажі не повинні бути дуже високими - покупцеві буде складно розгледіти товар, розташований на верхній полиці, а продавцю - цей товар дістати. Пам'ятайте, що обладнавши магазин, потрібно думати про три речі: ергономіці; красивою викладенні продукту, що гарантує його схоронність; комфорті для тих, хто купує і продає.
Зверніть увагу
Якщо на початковому етапі обладнання магазину допустити такі помилки як неправильне зонування, згодом може встати загроза закриття підприємства через недотримання санітарних норм.
Корисна порада
Щоб грамотно обладнати магазин, уважно вивчіть вимоги контролюючих інстанцій. Площа торгового залу може бути будь-який, тоді як без певних підсобних приміщень (наприклад, мийних) не обійтися.