Як відключити синій екран. Як позбавиться від синього екрану при pfuheprt.

Від появи BSoD-помилки (синій екран смерті) не застрахований жоден користувач ПК або ноутбука. Але є і хороша новина - дану помилку операційної системи, в більшості випадків, досить легко виправити.
Інструкція
1
Для успішного видалення синього екрану необхідно вміти правильно читати інформацію, що міститься в його тексті. Найчастіше дана помилка з'являється через псування або видалення будь-якого системного файлу. Це можуть бути також файли драйверів важливого обладнання.
2
Для початку перезавантажте комп'ютер. Можливо, після цього помилка BSoD взагалі не з'явиться. Якщо ж дана несправність знову повторилася, то вивчіть зміст тексту, що знаходиться нижче рядки Technical Information.
3
Зазвичай саме там перераховані файли, відсутність або псування яких викликала дану помилку. Перезавантажте комп'ютер. Натисніть клавішу F8. На екрані відобразиться список можливих варіантів завантаження.
4
Оберіть «Безпечний режим Windows». Дочекайтеся завершення завантаження безпечного режиму. Якщо ви не можете самостійно виправити або відновити пошкоджені файли, то скористайтеся функцій відновлення системи.
5
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Система і безпека». Відкрийте пункт «Архівація та відновлення». Клацніть по пункту «Відновити системні параметри або комп'ютер».
6
Запустіть відновлення системи. Для цього перейдіть в меню «Показати інші точки відновлення» і виберіть контрольну точку із запропонованих системою варіантів. Перезавантажте комп'ютер у звичайному режимі.
7
Іноді інформація, що міститься в тексті BSoD містить більш великі дані. Наприклад, якщо несправні файли ati2dvag або atikmpag.sys, то швидше за все проблема в драйверах відеокарти. У такому випадку запустіть ОС в безпечному режимі і переустановите драйвери для вашого відеоадаптера.
8
Іноді поява цієї помилки може бути пов'язано з відмовою або перегрівом якого-небудь пристрою. В даному випадку вам доведеться замінити несправну деталь.