Як зробити модульного лебедя.

Гетеромодульное орігамі відрізняється від традиційного японського мистецтва складання з паперу - якщо традиційно в орігамі використовувався один аркуш паперу, то сьогодні з численних паперових модулів, з'єднаних простим способом, майстри роблять найрізноманітніші фігури, не обмежуючи свою фантазію. Спробуйте виготовити в техніці модульного орігамі красивого об'ємного лебедя .
Інструкція
1
Скласти простий паперовий модуль, який є основою маси модульних фігур, можна за кілька секунд, тому наберіться терпіння - для того щоб змайструвати лебедя, вам доведеться скласти 458 модулів з білого паперу, а також один червоний або помаранчевий модуль для дзьоба птахи. Склавши потрібну кількість трикутних модулів, починайте збирати перші ряди.
2
Розташуйте три модуля у вигляді трикутника і вставте куточки двох модулів в кишені третього модуля. Наступні два модулі з'єднайте з отриманою фігурою. Приєднаєте до заготівлі два нових модуля, а потім починайте збирати одразу три ряди модулів, щоб зміцнити конструкцію. Вставляйте куточки модулів в кишеньки, з'єднуючи наступні ряди з попередніми.
3
Зберіть три ряди по тридцять модулів у кожному і замкніть їх в кільце. Ви зробили перший рівень майбутнього лебедя. Тепер надіньте модулі четвертого і п'ятого ряду на заготовку, а вийшло кільце злегка виверніть, вдавлюючи середину виробу всередину великими пальцями.
4
Підігніть краю заготовки наверх, щоб фігура придбала форму тарілки з денцем і стінками. Надіньте на фігуру шостий ряд модулів, замкнутий в кільце, а потім, починаючи з сьомого модуля, починайте складати паперові крила. Надіньте на заготовку 12 модулів, пропустіть два куточка, а потім продовжуйте надягати модулі - додайте ще 12, щоб завершити ряд.
5
Додайте ще один ряд, зменшуючи кожне крило на один модуль - так, щоб у кожному крилі ряду було по 11 модулів. Кожен ряд крил зменшуйте на один модуль, поки не дійдете до останнього модуля. Злегка вигніть крила. У задній частині заготовки, в найширшому її місці, зробіть хвіст, зменшуючи в кожному ряду кількість модулів до одного.
6
Тепер з 19 білих модулів, суміщених один з одним, зробіть вигнуту шию, а останній модуль закріпіть червоного або оранжевого кольору і направте його вниз, щоб він нагадував дзьоб. Прикріпіть шию до того місця заготовки, в якому ви пропустили два куточка. Лебедь готовий.