Як намалювати дюймовочку.

Дюймовочка - маленька дівчинка з казки Г.Х.Андерсена. Завдяки своїй доброті, вона зуміла знайти своє щастя в житті. Прекрасний принц подарував їй на день весілля прозорі крила. Дуже тендітну і маленьку дівчинку нескладно намалювати.
Вам знадобиться
  • Чистий аркуш, олівець і гумку.
Інструкція
1
Намалюйте овал посередині листочка. Це буде голова дівчинки. Потім проведіть вниз від овалу дві короткі паралельні лінії. Розширте їх трохи і зробіть плавний перехід між ними. Потім продовжите їх вниз для обриси грудей і спини Дюймовочки. У місці розташування грудної клітки зробіть невелику опуклість. А в місці спинного пояса, навпаки, поглиблення, підкреслюючи таким чином талію.
2
Намалюйте посередині тулуба руку. Вона повинна починатися півколом і тривати двома паралельними лініями. У місці розміщення ліктьового суглоба зробіть вигин.
3
Проведіть лінію з опуклостями на обличчі дівчинки, яка дивиться прямо. Це будуть носик, губки і підборіддя. У такому положенні Дюймовочки буде видно тільки одне око. Його розташуйте трохи вище лінії носика. Намалюйте його у формі трикутника, гострий край якого спрямований до потиличної частини дівчинки.
4
Намалюйте волосся спадаючими на плечі. Для цього, зобразите кілька довгих, хвилястих ліній. Між собою вони повинні замикатися гострими краями.
5
Проведіть під Дюймовочкою кілька нерівних ліній. Потім з одного боку зімкніть їх гострим кутом з наступними лініями. Це будуть пелюстки квітки. Посередині квітки опустіть дві невеликі паралельні лінії. Вийде стебло рослини.
6
Позначте точку дотику крил на рівні грудної клітки, але з боку спини. Вони будуть досить таки великого розміру. Намалюйте трикутник, у якого сторони чуть викривлені. Одну із сторін намалюйте хвилястою. Вона повинна бути найвіддаленішої від спини Дюймовочки.
7
Намалюйте нижні крила схожим чином. Тільки хвиляста лінія повинна бути з великим кроком.