Як шнурувати взуття.

Кеди і кросівки - найпопулярніша взуття серед людей, які цінують комфорт, спортивний стиль і динаміку міського життя. Взуття може бути стильною сама по собі, але ви можете зробити її вигляд яскравіше, підібравши до своїх кросівок або кедам цікаву і незвичайну шнурівку. Зашнурувати кеди можна самими різними способами з використанням складних переплетень шнурків різних кольорів.
Інструкція
1
Просто і ефектно виглядає шнурівка взуття у вигляді драбинки - якщо ви відчуваєте незручність, зав'язуючи занадто довгі шнурки, зашнуруйте черевики драбинкою, і шнурівка більше не буде вас турбувати - вона буде тугий і міцною, а черевики будуть виглядати охайно і красиво .
2
Виглядати оригінально вам допоможе і зворотна шнурівка - вона нічим не відрізняється від звичайної крім того, що починати її потрібно не з нижніх отворів черевика, а з верхніх. Якщо ви часто перешнуровується черевики, така шнурівка не покажеться вам зручною, але якщо ви використовуєте шнурівку тільки в декоративних цілях, вона, безсумнівно, сподобається вам.
3
Також ви можете зашнурувати взуття скрученим шнурком або закриття шнурок в процесі протягування через отвори в акуратні вузлики. Вузлова шнурівка виглядає яскраво і оригінально, але її недолік - в тому, що шнурки при такому способі шнурування швидко зношуються.
4
Якщо ви шукаєте зручну і надійну шнурівку для похідної та спортивного взуття, використовуйте поширену туристичну шнурівку, яка захищає взуття від попадання гілок і каменів, відрізняючись підвищеною надійністю.
5
Якщо ви хочете виділитися з натовпу, ви можете зашнурувати черевики більш складним методом, створюючи за допомогою шнурівки певні фігури. Наприклад, за допомогою римської шнурівки ви зможете «намалювати» на кросівках римські цифри X і I, а за допомогою шахової шнурівки, яка виконується шнурками двох кольорів, зобразити на поверхні свого взуття об'ємну шахову дошку.