Як встановити москітну сітку на пластикове вікно. на що кріпити москітну сітку вікно.

Комарі, мухи та інший гнус не тільки заважають людям насолоджуватися теплим літнім часом, а й є переносниками небезпечних інфекційних захворювань. Врятувати від їх негативного присутності може москітна сітка, яка встановлюється на пластикове вікно.
Вам знадобиться
  • - Безпосередньо москітна сітка;
  • - Клей або скотч;
  • - Ножиці.
Інструкція
1
Якщо ваше пластикове вікно не має в комплекті москітну сітку, ви можете самостійно виправити вказаний недолік. Зробіть завмер віконного отвору, на який ви плануєте встановити сітку. Дані повинні бути точними, помилка навіть у кілька міліметрів доставить вам багато головного болю. Вирізана сітка може не підійти до вікна і матеріал буде витрачений даремно.
2
Після виміру запишіть дані на папір, візьміть ножиці і виріжте сітку за формою вікна з урахуванням його розмірів. Залиште невеликий запас в кілька сантиметрів по периметру, який буде використаний для кріплення до віконної рами. Далі починайте установку москітної сітки.
3
Кріплення москітної сітки не варто здійснювати поодинці, вам все одно знадобиться допомога. Одна людина повинен тримати її, розгладжуючи по всьому периметру і стежачи за тим, щоб не залишалося щілин та інших місць для проникнення комах. Для кріплення можна використовувати скотч або клей. Головне, щоб сама поверхня пластикового вікна не була зіпсована. Закріпіть кути. Уважно огляньте вийшов результат. Якщо все пройшло нормально, то вхід комарам і мухам у ваш будинок буде замовлений.
4
Також ви можете замовити йди зробити самі рамку з рейок за розміром вікна. А вже на рамку за допомогою кнопок, цвяхів або клею натягнути москітну сітку. Але при знятті розмірів будьте дуже точні, щоб рама виявилася не більше і не менше віконного отвору. Цей альтернативний варіант є більш цивілізованим, ніж перший.
Зверніть увагу
Установка москітних сіток на вікна повинна відбуватися в умовах достатньої освітленості, тому що тільки правильна установка позбавить вас від проблем з гнусом. Не зашкодить сітку і не залишайте щілин, інакше ваші зусилля виявляться марними.
Корисна порада
При замовленні пластикового вікна ніколи не варто економити на додатковому придбанні москітної сітки (у випадку, якщо вона не йде в комплекті). Рано чи пізно вона все одно знадобиться. Москітна сітка повинна мати невеликий візерунок, інакше маленькі комарі все одно зможуть потрапити через неї, а ось ситі і напилися крові вилетіти назад вже не зможуть.