Як намалювати сцену.

Сцена - місце виступи артистів різних жанрів. У всі часи вона споруджувалася для залучення великої кількості глядачів. Сучасний її варіант сильно відрізняється від своїх попередників. Але їх об'єднують дві складові - рівну підлогу і завіса. У зображенні сцени немає нічого складного.
Вам знадобиться
  • Альбомний лист, олівець і гумку.
Інструкція
1
Намалюйте прямокутник. Розділіть його умовно на чотири частини. З боків і зверху будуть розміщені частини завіси. А внизу - безпосереднє місце виступи акторів - пол.
2
Намалюйте прямі вертикальні лінії в лівій частині. Їх має бути не менше 5. Потім намалюйте ще 2-3, але вже більш короткі. І після цього зовсім короткі, десь на половину коротше перших ліній.
3
Зробіть те ж саме і з правого боку. Тільки все в дзеркальному відображенні.
4
Поставте крапку посередині верхньої лінії прямокутника. Від неї намалюйте вигнуті лінії. Наче б зображуєте широко розтягнуту букву «л». Над ними намалюйте ще кілька. Це будуть складки тканини. Штрихи не повинні бути однаковими. Зробіть їх різними як по довжині, так і по товщині. Кінці букви повинні дотягнутися до початку найкоротших вертикальних ліній. У місці їх стику проведіть лінії, плавно розходяться в сторони. Це будуть утримувачі завіси.
5
Намалюйте кілька паралельних рівних ліній внизу прямокутника. Вони будуть зображувати дощату підлогу.
6
Зробіть затемнення глибокої штрихуванням в місцях, які повинні позначати складки. Те ж стосується і складок у верхній частині завіси. Тут тінь повинна повторювати дугоподібні лінії. Для ефекту освітлення прожекторами окресліть коло і в його межах замалюйте все на підлогу тони світліше. Окремо зверніть увагу на забарвлення дощатої підлоги. Повністю однотонним він бути не може. Змішайте кілька видів коричневої фарби або додайте трішки чорною. Лінії щілин у підлозі наведіть жирною лінією.