Як плести найпростіші фенечки. Прості фенечки з бісеру.

Нова яскрава фенечка, навіть найпростіша, це хороший спосіб підняти собі настрій і широкий простір для творчості. Плетуться досить швидко, виглядають ефектно, так що варто спробувати сплести щось в цьому дусі хоча б раз в житті.
Вам знадобиться
  • Бісер
  • Рибальська волосінь такого діаметру, щоб в одну бісерину можна було протягнути волосінь як мінімум чотири рази
Інструкція
1
Відріжте шматок волосіні завдовжки близько метра. Довші не треба, інакше волосінь буде плутатися.
2
Одягніть на волосінь три бісеріни. Візьміть четверну бісерину і хрест-навхрест протягніть в неї обидва кінці волосіні. Затягніть вийшов хрестик і перетягніть його в середину відрізка волосіні.
3
На обидва кінці волосіні надіньте по бісеріне. Візьміть ще одну бісерину і Протягніть в неї обидва кінці волосіні хрест-навхрест. Продовжуйте плести таким чином, поки довжина сплетеної ланцюжка немає достатньої для того, щоб фенечка без замка наділася на зап'ясті.
4
Просмикніть обидва кінці волосіні хрест-навхрест в найпершу бісерину ланцюжка. Фенічка майже готова.
5
Закріпіть фенечку, протягнувши волосінь крізь бісер таким же чином, як ви плели фенечку. Кілька разів зав'яжіть кожен кінець волосіні вузлом навколо волосіні, на якій тримається бісер. Це закріпить плетіння. Ображати лісочку на відстані близько трьох міліметрів від останнього вузлика. За допомогою сірника або запальнички розплавте кінчик волосіні і притисніть його до вузла. Дійте обережно, щоб не розплавити лісочку, на якій тримається бісер. Фенічка готова.
Корисна порада
Для того щоб отримати рівне плетіння підбирайте бісеріни однакової велічіни.Чтоби прикрасити прості бісерні ланцюжки можна використовувати великі намистини. Сплетіть частина ланцюжка, всуньте обидва кінці волосіні в намистину з одного і того ж боку і продовжуйте плести цепочку.Можно використовувати ще більш великі намистини, в які спокійно проденется сплетена ланцюжок. Надіньте одну або кілька таких намистин на бісерну ланцюжок перед тим, як з'єднувати кінець з началом.Рубка і стеклярус досить привабливо виглядають, але будьте обережні, працюючи з ними: у цих видів намистин часто бувають гострі краї, які легко розріжуть волосінь. Якщо ви вирішили використовувати в роботі рубку або стеклярус, нанизуйте по бісеріне перед рубкою і після неї так, щоб волосінь не лягала на гострі краї.