Як зайти hkey local machine.

Реєстр операційної системи Windows складається з безлічі розділів і підрозділів, всередині яких знаходяться параметри та їх значення. На самому верхньому рівні ієрархії існує п'ять розділів, один з яких позначається як HKEY_LOCAL_MACHINE. В нього поміщається інформація про драйвери, програмне забезпечення та його конфігурації, найменуванні портів та інших установках локального комп'ютера. Налаштування з цієї гілки реєстру використовуються всіма користувачами, які підключаються до системи.
Інструкція
1
Використовуйте для внесення змін до реєстру Windows спеціалізований редактор, який є у всіх версіях цієї ОС. Відкрити його можна, наприклад, через контекстне меню, що відкривається клацанням правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер» на робочому столі. Якщо відображення цього ярлика відключено в налаштуваннях вашої ОС, то таке ж контекстне меню можна побачити, якщо клацнути тієї ж правою кнопкою пункт «Комп'ютер» в меню на кнопці «Пуск». Вибрати в ньому треба рядок «Редактор реєстру». Є й альтернативний спосіб - натиснути клавіші WIN + R, щоб відкрити діалог запуску програм, потім ввести команду regedit і натиснути клавішу Enter.
2
Розкривайте розміщення в лівій панелі редактора папки для переміщення по реєстру. Інтерфейс тут схожий зі стандартним провідником Windows - кожній папці зіставлений розділ реєстру, всередину якого вміщено його підрозділи. Всю цю структуру прийнято називати «деревом», окремі розділи та підрозділи - «кущами» або «гілками», а параметри - «ключами». Розділ HKEY_LOCAL_MACHINE ви побачите в лівій панелі відразу, так як це одна з п'яти основних («кореневих») гілок реєстру. Для позначення цих основних розділів часто використовують скорочені назви, для HKEY_LOCAL_MACHINE таким скороченням буде абревіатура HKLM.
3
Перш ніж вносити якісь зміни в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE або будь-яку іншу обов'язково зробіть резервну копію поточного стану системного реєстру. Редактор не має функції відміни змін і всі правки відбуваються безпосередньо в «живому» реєстрі, тобто редактор не ставить питання про те, чи треба зберегти зміни, вони зберігаються відразу ж. Тому помилку редагування тут можна виправити тільки «по пам'яті», а якщо щось при цьому буде упущено, то наслідки можуть бути серйозними, аж до повної втрати працездатності ОС. Функцію створення файлу для відновлення реєстру шукайте в розділі «Файл» - відповідний пункт називається «Експорт». А функція відновлення реєстру з такого файлу в цьому ж розділі називається «Імпорт».