Як зробити рейтинг.

Створення рейтингів - процес досить корисний, так як вони можуть надати значну підтримку в створенні та просуванні сайтів і блогів. Та й взагалі, це може виглядати досить красиво. Відвідувачі можуть оцінювати ті чи інші матеріали сайту або блогу, будь то статті, зображення і так далі. Сьогодні ми поговоримо про плагине для jQuery, який створює рейтинги. Цей плагін називається «jQuery Star Rating Plugin», він дуже зручний і простий у використанні і не вимагає великих зусиль для роботи з ним. Отже, давайте спробуємо створити рейтинг на своєму сайті.
Вам знадобиться
  • плагін «jQuery Star Rating Plugin»
Інструкція
1
Скачайте в мережі плагін jQuery. Підключіть бібліотеку плагіна і його файли.
2
В архіві з плагіном знайдіть CSS файл і підключіть его.Виглядіт це так:
3
Створіть групу радіокнопок: В підсумку зірочок буде стільки ж, скільки і кнопок.Теперь ви вже маєте цілком працездатний плагін, проте його можна ще й налаштувати.
4
Щоб використовувати дробові числа (тобто, щоб відвідувач міг вибрати, наприклад, оцінку 4,5). Для цього використовуйте атрибут class. Задайте його у вигляді: де 2 - кількість частин, на які ви розділите звёздочку.Еслі ви хочете, щоб за замовчуванням було вибрано якусь кількість зірочок, то використовуйте атрибут checked="checked" .
5
Щоб обробити і проаналізувати результати голосування, запам'ятайте: плагін змінює розмітку сторінки, замість радіокнопок з'являється приховане поле, яке буде містити результати голосованія.Для прикладу, наведеного вище, це поле буде виглядати приблизно так: Ось, загалом-то , і все. Це дійсно досить зручний плагін, який не потребує великих зусиль в роботі з ним. Удачи вам у створенні власних рейтингів!