Як намалювати овочі.

Дари природи - овочі та фрукти - улюблений мотив і неодмінні атрибути класичного натюрморту. Вони надихають маститих художників на створення розкішних шедеврів і служать найпростішими навчальними посібниками для тих, хто тільки починає робити перші кроки в живописі, завдяки своїй простій чіткій формі, на якій дуже зручно відшліфовувати навички малювання. Володіючи природною соковитою забарвленням і різноманітними фактурами, овочі і фрукти незамінні при навчанні мальовничим прийомам і роботі з кольором.
Вам знадобиться
  • - акварельний папір;
  • - олівець, ластик;
  • - акварельні фарби і кругла кисть середнього діаметру.
Інструкція
1
Перед початком малювання придивіться до овочу, який ви хочете зобразити. Який він форми? Якщо форма складна, то визначте більш просту форму, в яку його можна вписати. Наприклад, редис вписується в коло або овал - намалюйте ці геометричні фігури на бумаге.Сверяясь з формою натури, надайте колі більш природні форми - нерівності, розширення верху коренеплоду, звуження у хвостика. Прірісуйте довгий вигнутий хвостик і листя бадилля. Листя можна намалювати, взявши за основу вигнуті мовами еліпси і трикутники, у яких потрібно зробити хвилясті контури, а по центру листя зобразити товсті прожилки.
2
Буряк малюється способом, подібним до описаного вище. Правда, буряк крупніше редису і часто має більш неправильну або складну форму. Наприклад, деякі її коренеплоди можуть нагадувати сердечко.
3
Щоб намалювати цибулю, вдамося знову до допомоги кола або овалу. Потім скоректуйте цю форму, примальовував більш широкі боки в нижній частині цибулини. Зверху додайте зубчастої лінією підставу, звідки ростуть зелені пагони цибулі і з'єднайте його плавною лінією з колом-основой.Ізобразіте самі пагони довгими пірчастий фігурами. Знизу біля основи цибулини намалюйте невеликі ниточки-корінці. За формою цибулини накладіть тонкі штрихи, що імітують фактуру її поверхні.
4
Для моркви намалюйте сильно витягнутий еліпс. Один його кінець трохи розширте, а другий - звузьте і прірісуйте до нього тонкий хвостик. До широкого кінця розмістіть зрізану гичку у формі трапеції з зигзагоподібної лінією підстави. Короткими потрійними або подвійними штрихами зобразите злегка «волохату» поверхню моркви.
5
Капуста, хоч і має округлу форму, найбільш складна у виконанні, особливо, якщо її листя не зібрані в тугий качан. Позначте на папері круг - основу для зображення капусти. У верхній частині качана намалюйте кружок поменше - це розетка, утворена верхівками згорнутих внутрішніх лістьев.Разделіте основне коло плавними округлими лініями на кілька частин, зображуючи шари зовнішніх листя. Намалюйте, як вони загортаються назовні. Краї листя зробіть хвилястими (фестончастими).
6
Розфарбовувати овочі краще акварельними фарбами, використовуючи чистий основний колір овоча і затемнюючи його в тінях. Для утворення відблисків просто залиште незайманою білий папір. Для бадилля використовуйте декілька відтінків зеленого, щоб малюнок вийшов реалістичним і мальовничим.
Зверніть увагу
Щоб акварель вийшла свіжою, не натискайте сильно на олівець при малюванні і постарайтеся обійтися без застосування гумки.