Як підключити безлімітний інтернет МТС Коннект. безлімітний коннект інтернет мтс.

Оператор стільникового зв'язку МТС пропонує пакет "МТС Коннект", завдяки якому ви можете виходити в інтернет в будь-який час і в будь-якій точці Росії та світу. У пакет "МТС Коннект" входять USB-модем і сім-карта МТС.
Вам знадобиться
  • Пакет "МТС Коннект" (USB-модем і сім-карта МТС), комп'ютер
Інструкція
1
Комлект "МТС Коннект" ви можете придбати в будь-якому салоні зв'язку. Крім модему і сім-карти ви отримаєте буклет з інструкціями. Користуватися модемом дуже просто: вставте отриману сім-карту МТС в модем і підключіть модем до комп'ютера через USB-вхід. Програмне забезпечення встановиться автоматично і ви тут же зможете вийти в інтернет.
2
При покупці пакету "МТС Коннект" ви отримуєте 1 місяць безкоштовного безлімітного інтернету. Після закінчення цього місяця ви можете вибрати одну з доступних безлімітних тарифних опцій. Якщо ви не оберете тариф самостійно, то за замовчуванням вам буде підключена тарифна опція "Безліміт-Супер".
3
Тариф "Безліміт-Супер" найдорожчий і відрізняється тим, що швидкість на ньому обмежується тільки в разі перевищення обсягу трафіку 1000 Мбайт на добу. Потім є тариф "Безліміт-Maxi", на цьому тарифі швидкість обмежується при перевищенні обсягу трафіку 500 Мбайт на добу. Для того, щоб підключити тарифну опцію "Безліміт-Maxi", наберіть на своєму телефоні команду * 111 * 2188 * 1 #. І, нарешті, третій безлімітний тариф, доступний для користувачів "МТС-Коннект" - це "Безліміт-Mini". Це найдешевший тариф, швидкість на ньому обмежується, якщо ви перевищуєте обсяг трафіку 250 Мбайт/добу. Для його підключення необхідно набрати на телефоні команду * 111 * 2180 * 1 #.
Корисна порада
Існує також тарифна опція "Без абонентської плати", при використанні якої абонент платить 1 рубль за 1 Мбайт трафіку. Для того, щоб перейти на цей тариф, необхідно відключити безлімітний тариф, який ви використовуєте.