Як організувати автостоянку. Як швидко запустити автостоянку.

У сучасних містах все більше і більше відчувається брак автомобільних стоянок. Кількість автомобілів на вулицях зростає з кожним днем у геометричній прогресії, а спеціалізованих місць для паркування не так багато, як потрібно. Слідство чого - завантаженість автомобілями дворів будинків і паркових зелених зон. Тому, організовуючи свою автостоянку , ви не тільки отримаєте відчутний прибуток, а й внесете свій внесок у суспільне благополуччя. Головне - грамотно підійти до організації даного бізнесу.
Інструкція
1
Знайдіть потрібне місце для вашої майбутньої автомобільної стоянки. Буде потрібно значна майданчик площею близько 600 кв.м.
2
Отримайте дозвіл на оренду потрібного земельної ділянки під автомобільну стоянку. Після позитивної відповіді сміливо укладайте договір про оренду.
3
Підготуйте потрібну документацію і узгодьте все в місцевих органах влади. Щоб заощадити час, гроші і нерви доручіть, дане завдання юристу, який повинен вирішувати такі питання швидко і якісно.
4
Закупіть потрібні аксесуари. Наприклад, вам знадобляться конструкції, огороджувальні автостоянку від зовнішнього вторгнення. Це огородження, бар'єри, стовпчики.
5
Організуйте охоронний пост. Побутівка колишнього вживання або непотрібний вагон добре підійдуть для цієї мети.
6
Найміть потрібний персонал. Врахуйте при цьому цілодобовий графік роботи.
7
Запустіть рекламу вашої автомобільної стоянки в прилеглому районі. Якщо ви розраховуєте і на інших автовласників, відповідно пускайте велику рекламну компанію.
8
Визначте вартість послуги охорони автомобілів. Чи не задирайте її занадто високо і обов'язково стежте за рухами конкурентів у даній стезі.