Як знизити пінг на сервері. автоматично зниження ping.

Заповітна мрія всіх завзятих онлайн-гравців - знизити високий пінг, адже чим він менше, тим якісніше протікають всі ігрові процеси. За допомогою деяких змін в реєстрі ця мрія може стати реальністю. Для початку давайте розберемося, що таке пінг? Це час, витрачений на передачу інформації від клієнта до сервера і назад. Він залежить від швидкості з'єднання і завантаженості каналів на всьому шляху від клієнта до сервера. Знизити пінг для всіх онлайн-ігор дійсно можна майже вдвічі, змінивши реєстр. Звичайно, це можна зробити вручну, однак для полегшення процесу був розроблений скрипт Leatrix Latency Fix 4.0.3, 3.3 N/T, який вносить всі зміни в автоматичному режимі.
Вам знадобиться
  • скрипт Leatrix Latency Fix
Інструкція
1
Скачайте скрипти. Розпакувавши архів, ви виявите там 3 vbs-файла. Перший з них Checker.vbs перевіряє, чи є вже залитий фікс. Install.vbs встановлює фікс, а Remove.vbs його видаляє.
2
Відкрийте скрипт Checker.vbs і перевірте інформацію про ті пристроях, на які не залитий фікс.
3
Далі відкрийте файл Install.vbs. У всіх виникаючих вікнах натисніть кнопку ОК. Установка завершена. Якщо комп'ютер не перезавантажився автоматично, зробіть це самі.
4
При необхідності видалити Leatrix Latency Fix скористайтеся файлом Remove.vbs.
5
Leatrix Latency Fix чудовий тим, що дозволяє автоматично знизити пінг, позбавляючи користувача від необхідності самостійно вносити зміни до реєстру. Ми рекомендуємо скористатися цим скриптом, навіть якщо існуючий пінг вас цілком влаштовує. Встановіть Leatrix Latency Fix на свій комп'ютер і відчуйте різницю!
Корисна порада
Даний скрипт ліквідує таймер затримки в Windows на обробку пакетів, тому підтвердження про отримане пакеті висилається відразу ж для кожного прийнятого сегмента. У підсумку затримка на пересилку і обмін інформацією між комп'ютером і сервером зводиться практично до мінімуму. Дані відсилаються моментально.Етот корисний скрипт підтримують всі операційні системи Windows, починаючи з XP: Windows XP (SP2 або вище), Windows Vista (SP1 або вище) і Windows 7.