Як додавати музику в iPhone. де знаходиться музика на iphone яку завантажили через itunes.

Cначала була музика, а саме - iPod. З'явився слідом за ним iPhone об'єднав в собі можливості телефону і плеєра. Тепер, відкривши додаток iPod на айфоне, ви можете завантажувати музику по одній пісні або цілими плейлистами - по артистам, жанрами та іншим категоріям.
Вам знадобиться
  • - iPhone;
  • - Додаток iTunes;
  • - Комп'ютер.
Інструкція
1
Додати музику в iPhone можна двома способами. Перший - зайти в магазин iTunes на вашому телефоні і, попередньо заплативши, завантажити вподобані пісні або альбоми. Другий спосіб - синхронізувати ваш iPhone з додатком iTunes на комп'ютері. Так як другий варіант є безкоштовним, розглянемо його докладніше.
2
Відкрийте програму iTunes на комп'ютері і імпортуйте туди музику. Зробити це можна по-різному. Наприклад, завантажити пісні з ваших компакт-дисків. Для цього вставте CD-диск в дисковод. У вікні iTunes з'явиться список пісень, всі вони будуть відзначені галочками. Приберіть галочки з тих пісень, які ви не хочете імпортувати. У нижній частині вікна iTunes натисніть кнопку «Імпортувати». Для того щоб скасувати операцію натисніть кнопку «Х» у верхній частині вікна (там, де знаходиться індикатор виконання процесу).
3
Також ви можете перетягнути файл з вікна CD-диска у вікно iTunes. Відкрийте плейлист «Музика» у списку «Медіатека» і перенесіть файл туди (відпустіть кнопку миші, як тільки побачите зелений значок «плюс»). Те ж саме можна зробити з файлами, викачаними з інтернету. Якщо на вашому комп'ютері пісні зберігаються в папках, то перетягуйте папки цілком - порядок пісень на iPhone в подальшому збережеться.
4
Якщо ви віддаєте перевагу користуватися меню, то в iTunes виберіть меню «Файл»/«Додати файл у медіатеку» або «Додати папку в медіатеку». Далі виберіть необхідні файли чи папки та натисніть «Відкрити». Музика додасться в список Медіатеки. Також в меню «Файл»/«Медіатека» ви можете імпортувати цілі плейлисти.
5
Налаштуйте синхронізацію з iPhone - вона може бути автоматичною або в ручному режимі (налаштування можна змінити в будь-який момент). Для автоматичної синхронізації підключіть iPhone до комп'ютера. В iTunes в списку «Пристрої» виберіть свій пристрій. Натисніть кнопку «Музика» і виберіть параметри синхронізації. Для збереження змін натисніть кнопку «Застосувати», для повернення до попередніх налаштувань натисніть «Скасування». Тепер кожен раз при підключенні iPhone до комп'ютера в нього буде завантажуватися нова музика з iTunes.
6
Щоб запобігти автоматичну синхронізацію зайдіть в меню «Правка»/«Налаштування», відкрийте вкладку «Пристрої» і поставте прапорець у відповідному пункті. У режимі ручної синхронізації необхідно просто перетягнути об'єкт зі списку iTunes в iPhone (у розділі «Пристрої»).
Корисна порада
Будь композиція, прослухана на ПК за допомогою програми iTunes, залишиться в медіатеку iTunes. При автоматичної синхронізації з iPhone в ньому можуть з'явитися не потрібні вам пісні. Будьте уважні!