Як продати б/у шини.

Коли процес покупки і установки нового комплекту гуми завершується, перед автовласником виникає проблема утилізації старих шин. Запасливі люди, звичайно ж, залишать їх собі про запас, але більшість віддадуть перевагу позбутися від уже непотрібної «взуття». Їх можна зрозуміти - захаращувати простір в гаражі б/у шинами не практично: у ньому і так мало місце. Можна попросити знайомих взяти старі шини на зберігання, але тільки на недовгий період часу. Але рано чи пізно з'явиться необхідність їх позбутися, і буде ще краще, якщо це відбудеться ще й з вигодою.
Вам знадобиться
  • - Балансувальний верстат
Інструкція
1
Перш тим, як продавати шини, перевірте їх на знос і пошкодження. Огляньте шини, оцініть висоту протектора і можливий дисбаланс. Проведіть балансування коліс.
2
Помістити оголошення про продаж можна в газетах або на спеціалізованих автомобільних сайтах. В оголошенні бажано надати максимально повну інформацію про стан шин. Буде не зайвим додати до інформації ще й фотографії, наочно демонструють їх стан.
3
Ціну, яку слід вказати в оголошенні, можна визначити, вивчивши схожі пропозиції з продажу. Зазвичай вартість підтриманої шини, залежно від ступеня зносу, становить 20-70% від вартості такого ж нового екземпляра. Ступінь зносу визначається глибиною канавок протектора. У нової шини така глибина становить 8-10 мм, при тому, що мінімально допустима глибина канавки - 1,6 мм. На формування ціни великий вплив може надати марка виробу. Шини від знаменитих виробників (Піреллі, Данлоп, Мішлен та ін.) Цінуються вище, тому й коштують вони дорожче.
Зверніть увагу
Щоб б/у шини мали товарний вигляд і після використання, не нехтуйте такими правилами: - Щоб шини якомога довше зберігали експлуатаційні властивості, дотримуйтесь умови їх зберігання. Зберігати їх допустимо в темному, сухому і прохолодному приміщенні з невеликим перепадом температур (від-30оС до + 35оС) протягом календарного року. Поблизу не повинні знаходитися бензин, нафту, солярка та інші речовини, здатні негативно позначитися на зовнішньому вигляді гуми і, як наслідок, на її технічних характерістіках.- Зберігання шин з диском допускається як в горизонтальному положенні (в такому випадку бажано покласти їх на піддон) , так і в підвішеному. Якщо гума зберігається без диска, то краще залишити її у вертикальному положенні, а щоб мінімізувати дію тиску, необхідно обертати її раз на 3-4 тижні.
Корисна порада
Якщо заміна була викликана втратою експлуатаційних властивостей і характеристик шин та їх подальше використання неможливо, то існує можливість продати їх в якості сировини. Існують організації, які скуповують старі шини і використовують їх для виробництва своєї продукції. Призначаючи ціну, робіть невелику націнку, враховуючи торг.
Часто буває таке що, розбираючись в гаражі, знаходиш «запаску» від машини, яку нещодавно продав. Дійсно, що робити з колесом, яке в принципі і не потрібно, але і викинути шкода? Його можна спробувати продати. Зараз існує кілька способів продажу.
Інструкція
1
Найпростіший і відомий, напевно, всім - це «сарафанне радіо». Все досить просто. Через друзів і знайомих «по гаражах» можна дізнатися, чи не потрібна кому-небудь колесо з характеристиками, які збігаються з характеристиками вашого колеса. Якщо такий покупець знаходиться, то проведення операції з продажу колеса зводиться до мінімуму. Тільки от одне, шукати покупця так можна нескінченно довго.
2
Інший спосіб - в якійсь мірі аналог «сарафанне радіо», це розклеювання оголошень. Спосіб також не дуже складний. Пишете оголошення, в якому вказуєте те, що продаєте, та номер контактного телефону. Потім ці оголошення розклеювали на дошках оголошень міста і чекаєте дзвінка від потенційного покупця. Правда, тут теж є свій мінус. Далеко не багато приділяють увагу дошкам оголошень на вулицях, і тому ваше оголошення може залишитися непоміченим.
3
Третій спосіб передбачає довіритися професіоналам рекламної справи і помістити оголошення в газеті. Через редакцію практично будь-якого друкованого видання можна подати оголошення про продаж. Залишається тільки вибрати, подавати оголошення в безкоштовну газету, або платити за місце на смузі. Тут також присутні свої недоліки: можна заплатити гроші за подачу оголошення і не отримати ніякого результату. І потім, ваша реклама не буде друкуватися стільки, скільки вам це потрібно, через якийсь час, скажімо через два тижні, необхідно буде заплатити за повторне розміщення оголошення.
4
Якщо ж ви хочете, щоб з вашим оголошенням можна було ознайомитися практично відразу, як вирішили його подати, то можна спробувати продаж через інтернет. На просторах рунета існує безліч сайтів, які в основному функціонують як дошки оголошень. На таких сайтах можна попередньо ознайомитися з оголошеннями про покупку, не виключаючи можливість, що можна буде і не подавати оголошення. Але якщо ж ви вирішите подати оголошення, то його оформлення не займе багато часу, при цьому на деяких сайтах можна помістити фотографію. І вже через лічені хвилини з вашим оголошенням зможе ознайомитися кожен охочий.