Як зробити портал для електрокамінів самому. Портал для електрокаміна своїми руками.

Що таке домашній камін? Це комфорт, затишок і відчуття спокою й умиротворення, яке відчуваєш, дивлячись на вогонь. Такий предмет інтер'єру буде в центрі уваги у гостей і стане гордістю господарів. Не у багатьох є можливість встановити справжній камін, і тоді на допомогу приходить чудова альтернатива - електрокамін. Електрокамін - з'явився порівняно недавно, він красиво імітує вид живого полум'я і тліючих вугіль.
Інструкція
1
Основними перевагами електрокаміна є його простота, мобільність, надійність і відсутність пилу і сажі. За допомогою нових технологій і сучасних матеріалів створюється повне відчуття присутності у вашій кімнаті справжнього каміна. Варто пам'ятати, що він повинен гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення. Для невеликих кімнат слід зупинити свій вибір на компактних варіантах, зі стилізацією під натуральний камінь, або обробкою під дерево. Якщо у вас велика вітальня, чудово виглядатиме електрокамін в обрамленні натурального каменю.
2
Зовнішнє оформлення каміна називається порталом . Для його виготовлення можна застосовувати різні матеріали, все залежить від особистих переваг і стилю інтер'єру приміщення. Виготовлення порталу для електрокаміна своїми руками - цілком здійсненна задача. Портал електрокаміна складається з п'яти частин: нижня частина (подіум або підстава), верхня частина (кришка), середня частина (дві вертикальні стійки і топкова рамка) і декоративні елементи. Обрамлення його йде за всіма правилами справжнього каміна.
3
Для самостійного виготовлення вам знадобляться: гіпсокартон, стільниця для верху, профіль і кріплення до нього, вогнетривка плитка, декоративний камінь і шпаклівка. Спочатку монтуємо гіпсокартон, профілю і їх кріплення, каркас порожнини. Потім у порожнину встановлюєте безпосередньо сам електрокамін. Завершальна стадія роботи - це декоративне оздоблення, де ви можете повністю застосувати свою фантазію. Зробити портал можна також з дерев'яних брусків і меблевого шпону. Пиляємо брусок на однакові блоки. Потім відбираємо ті бруски, які будуть використовуватися на фронтальній частині каміна. По краях брусків можна зняти фаску - для краси конструкціі.Теперь збираємо з бруска наш портал. Наверх кладемо меблеву дошку - вона у нас буде камінною полицею. Для зчеплення можна використовувати спеціальний клей або цвяхи. Конструкція готова - тепер її фарбуємо або облицьовувати декоративним каменем або плиткою, що імітує цеглу.
4
Внутрішня підсвітка додасть затишку і романтики вашому дому. Такий електрокамін в красивому порталі, який ви зробили своїми руками, буде доставляти вам не тільки естетичне задоволення, але і стане предметом гордості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=59C0OIZuotA