Як зробити холодний вогонь. Як зробити вогонь у руках.

Холодний вогонь - хімічний термін, що означає вид низькотемпературного полум'я. Як можна здогадатися, основна особливість цієї речовини в тому, що його можна помацати в буквальному сенсі цього слова. Думаю, ви бачили, як в інтернеті або кіно персонажі випускають з рук вогняні кулі. У більшості випадків це комп'ютерна графіка, проте технологія холодного вогню теж широко використовується на телебаченні. Створити таке "чудо" в домашніх умовах можна легко.
Вам знадобиться
  • спирт етиловий, суха борна кислота, крапля сірчаної або соляної кислоти.
Інструкція
1
Підготуйте основу, на яку буде наноситися суміш. Наносити розчин безпосередньо на руки досить шкідливо. Саме з цієї причини варто зробити невеликі палички або кульки, на які можна було б нанести вогонь.
2
Візьміть вовняну щільну нитку і намотайте невеликої клубочок. 2-3 сантиметрового клубка буде цілком достатньо, щоб 2-4 хвилини спостерігати холодну горіння. Щоб зробити свого роду факел, намотуйте нитку на спицю або олівець.
3
Підготуйте інгредієнти для вогню. Операцію бажано проводити швидко і акуратно, тому намагайтеся, щоб у вас все було під рукою, і ви мали вільний доступ до всіх складових складу полум'я. Слідкуйте, щоб не відбувалося дострокового змішання, так як ви працюєте з досить складними і небезпечними речовинами.
4
Візьміть невелику чашку і вилийте в неї столову ложку спирту. Після чого додайте туди ж сухий борної кислоти (теж ложку) і додайте одну краплю сірчаної або соляної кислоти. Будьте акуратні в пропорціях. Бажання зробити "яскравішою" може призвести до отруєння та інших негативних наслідків.
5
Підігрійте суміш. Найбезпечніший спосіб - це за допомогою пари. 2-3 хвилини на пару буде цілком достатньо. Спробуйте кінчиком пальця, якщо шкіра терпить, значить все в нормі.
6
Будьте уважні. Як тільки ви промочите кульку і підпалите його, почне горіти борна кислота. Вона не буде обпалювати і навіть відчутно гріти руки. Але будьте готові, що, як тільки бор вигорить, почне горіти спирт, а його полум'я цілком відчутно.
Корисна порада
Щоб різко загасити полум'я, досить перекрити доступ повітря. Стисніть долоню з кулькою або обмотайте руку полотенцем.Сбрейте зайве волосся з рук. Ви можете не встежити за моментом, коли одне полум'я зміниться іншим. Волосся особливо не шкода, але от запах, який залишиться, доведеться виводити ще дуже довго.