Як придумати собі розпис в графіті. Як придумати псевдонім для графіті.

Для того щоб придумати розпис в графіті, в першу чергу потрібно придумати просто підпис. Ви можете взяти ту, якою зазвичай розписуєтесь в документах. У більшості випадків вона являє собою видозмінену прізвище. Але прізвища у багатьох людей однакові. Тому краще в якості основи для графіті взяти свій псевдонім.
Вам знадобиться
  • Листок паперу, ручка або олівець, ластик.
Інструкція
1
Ви вибрали псевдонім, який стане вашою графічною підписом. Як приклад візьмемо слово Welle. У перекладі з англійської воно означає «хвиля». Напишіть вбрання слово на папері. Відстань між буквами зробіть трохи більше звичайного. Зовсім не обов'язково робити першу букву великий, а решта маленькими. Ви можете міняти розмір символів так, як вам подобається, і не слідувати чітким правилам. Букви можуть бути нахилені в одну зі сторін. Ви можете збільшити верхню чи нижню частини всіх букв. Такий прийом створює ефект нахилу слова вперед або назад.
2
Обведіть кожну букву з двох сторін. Намалюйте символи так, як ніби вони визирають одне через одного. Вони повинні бути схожими на літери, які написані товстим маркером. Товщину лінії можна варіювати в залежності від бажаного нахилу букв.
3
Видаліть початкові тонкі літери. Додайте в напис прикрашають елементи. Малюйте прямокутники з різною довжиною сторін у нижніх і верхніх частин букв. Не робіть занадто багато прикрас. Їх має бути в міру.
4
Зітріть лінії, які розділяють прикраси та букви. Тепер можна додати більш незвичайні елементи в наш малюнок. Це можуть бути стрілки, точки, зірки. Дайте волю своїй фантазії.
5
Цей крок допоможе нам зробити свій підпис об'ємною. Намалюйте точку в самому низу альбомного аркуша, на рівні середньої букви вашого слова. Для того щоб додати об'єму буквах, проведіть лінії від усіх кутів до намальованої точці. Ті лінії, які перетинають літери, потрібно стерти. Так само зітріть основні частини ліній, залишивши рисочки, що примикають до букв.
6
Залишилося розфарбувати вийшла підпис. Добре виглядають графіті, оформлені двома або трьома кольорами. Одним або двома відтінками розфарбовуються букви. А рештою відтінком закрашуються грані слова. Графіті-розпис готова.
Корисна порада
Для того щоб ваша розпис в графіті виглядала гармонійно, необхідно враховувати правила складання колірних схем.