Як навчитися танцювати швидкий танець.

Танець - це мистецтво і кожна людина розуміє це мистецтво по-своєму. Кожен танцює так, як може. Не важливо, будь то швидкий танець або повільний, головне залишатися самим собою. Так як же навчитися танцювати швидкі танці?
Інструкція
1
Навчитися добре танцювати швидкі танці - це дуже просто. Вам потрібно мати бажання, спостережливість, і хорошу пам'ять. Необхідно відкинути почуття скутості, слухати музику.Еслі же вам не вдається придумати самостійно жодного руху, запишіться в танцювальну школу. Нехай інструктор покаже вам кілька нескладних рухів, які підійдуть для швидкого танцю. Але це не дасть вам 100% гарантії, що ви зможете повторити потім все десь на вечірці. Що ж робити?
2
Можна вчитися прямо в клубі. Поспостерігайте кілька танців за людьми. Подивіться, як вони рухаються, танцюючи швидкі танці. Спробуйте запам'ятати найбільш прості рухи. Це буде ваш перший урок танцев.Ви сидите і спостерігаєте, а ваш мозок запам'ятовує. Запам'ятовуйте не просто легкі рухи, а ті які підійдуть саме для вас.Чтоби руху виходили чіткими і красивими, потрібна уверенность.Старайтесь бути відкритими, не сковувати. Покажіть себе, свої думки, свої почуття. Відкиньте всі сумніви і вперед!
3
В центрі танцполу танцювальний накал досягає піку, а по краях трохи слабшає. Для початку достатньо буде навчитися похитувати головою в такт музиці, посміхаючись оточуючим. Звикнувши до цього руху, можна додавати руки, ноги, плечі, при цьому просуваючись в центр танцпола.Зачем йти в центр? - Запитаєте ви. Та тому, що в центрі накал емоцій настільки великий, що він негайно передається вам. Це додасть додаткову впевненість і розкутість. Але якщо ж ви будете почувати себе в центрі не комфортно, краще переміститися ближче до краю і практикуватися там.
4
Але найголовніше - це вміння слухати музику. Її потрібно любити, потрібно навчитися зливатися з нею воєдино. Її потрібно слухати ногами, руками, кожною клітиною вашого тіла. Головне почути ритм, тоді все виходитиме легко і швидко.
Мазурка - національний польський танець, який отримав велике поширення в Європі завдяки своєму швидкому темпу і частим акцентам, різко змінюють один одного. Поєднуючи стрімкість, жвавість з одночасними ліричними рухами, мазурка привертає увагу великої кількості людей і не залишає байдужих.
Вам знадобиться
  • - спортивний одяг;
  • - велике дзеркало;
  • - музика.
Інструкція
1
Одягніть зручний спортивний одяг та встаньте перед великим дзеркалом. Якщо ви вирішили навчитися танцювати саме народну мазурку , не забувайте, що цей танець не передбачає виконання певного набору рухів, танцюристи можуть імпровізувати і вигадувати нові елементи і рухи в процесі танцю.
2
Вивчіть основні руху даного танцю. Характерною рисою мазурки є удари каблуком про каблук, стрибковий крок і ключі, тобто різкі рухи ступнів в кінці руху.
3
Навчіться виконувати стрибкові крок. Для цього уявіть, що ви перетинаєте річку, стрибаючи з камінця на камінець. Запам'ятовуйте руху всіх м'язів, що беруть участь у виконанні цієї дії. Почніть з невеликої відстані між «камінчиками», поступово збільшуючи його. При цьому намагайтеся не задіяти руки. Вони повинні бути розслаблені. Далі уявіть, що на кожному камінчику перебувати якийсь предмет і, перш, ніж стати на нього, вам необхідно цей предмет зрушити поштовхом. Виконуючи стрибок, швидко підтягніть задню ногу і випряміть спину.
4
Потренуйте крок мазурки. Він має просту схему. На раз сковзаєте вперед (або в сторону) робочої ногою. На два підбийте каблук робочої ноги каблуком опорної, при цьому робоча нога "викидається" вперед (або в сторону) в повітряну 4 (або 2) позицію. На три - легкий стрибок на опорній нозі, винесена вперед робоча нога підтягується до опорної в 3 повітряну позицію.
5
Спробуйте здійснити удари каблуком про каблук. Підбивши каблука каблуком може тільки імітуватися. Тобто реального контакту каблуків може і не відбуватися.
6
Разучите крок-ключ. Це рух виконується на 2 такту. Перший такт містить 3 дії. На раз зробіть лівою ногою довгий ковзний крок вліво. На два підставте праву ногу до лівої ноги в 1 позицію. На три поверніть ступні ніг носками всередину, п'яти відведіть в сторони. Другий такт складається з 3х дій. На раз поставте ступні ніг в 1 позицію і вдарте каблуком про каблук. На два і три витримаєте паузу.
7
Імпровізуйте, з'єднуючи розучені основні рухи в танці. Мазурка - парний танець, ведуча роль в якому належить кавалерові. Тому, розучивши основні елементи, тренуйтеся виконувати танець у парі.
Зверніть увагу
Зручніше виконувати танець в спеціального взуття, яку можна придбати в танцювальних магазинах.
Корисна порада
Якщо раніше ви ніколи не займалися танцями, то, швидше за все, спочатку вам буде потрібно розучити основні позиції постановки ніг. Щоб домогтися успіху і навчитися виконувати мазурку на професійному рівні, запишіться в танцювальну школу.