Як збільшити швидкість інтернету на модемі МТС. Мтс турбо кнопка.

Якщо ви користуєтеся модемом МТС, то, можливо, стикалися з обмеженнями швидкості. Це особливо неприємно, якщо необхідно якомога швидше завантажити або відправити файл, терміново зібрати необхідну інформацію або вчинити відео дзвінок. З обмеженнями швидкості на модемі МТС можна боротися двома способами.
Вам знадобиться
  • модем МТС, комп'ютер, телефон з сім-картою МТС
Інструкція
1
Ви можете змінити тариф доступу в інтернет. На безлімітних тарифах, пропонованих МТС, існує обмеження обсягу трафіку. Якщо ви перевищує встановлений обсяг трафіку, швидкість падає до 64 Кбіт/с. На тарифі «Безліміт-Mini» встановлено обмеження обсягу трафіку 250 Мбайт/добу, на тариф "Безліміт-Maxi" - 500 Мбайт/добу, а на тариф "Безліміт-Super" - 1000 Мбайт/добу. Тобто, якщо ви регулярно зустрічаєтеся з обмеженнями швидкості, варто вибрати тариф з великим об'ємом включеного трафіку.
2
Якщо ви хочете максимально збільшити швидкість доступу в інтернет на певний період часу, ви можете скористатися послугою МТС "Турбо-кнопка". Доступні дві версії цієї послуги: "Турбо-кнопка 2" (2 години використання) і "Турбо-кнопка 6" (6 годин використання).
3
Є 3 способи підключити послугу "Турбо-кнопка". Ви можете набрати на своєму телефоні команду * 111 * 622 # для підключення опції "Турбо-кнопка 2" або * 111 * 626 # для підключення опції "Турбо-кнопка 6". Другий варіант - відправити SMS на номер 111. Якщо ви хочете підключити опцію "Турбо-кнопка 2", в SMS повинен бути код 622, а, якщо ви хочете підключити опцію "Турбо-кнопка 6", вставте в SMS код 626. І, нарешті, ви можете підключити цю послугу через сервіс "Інтернет помічник". Для цього зайдіть на сайт https://ihelper.nw.mts.ru/selfcare/і введіть у відповідних графах свій номер і пароль. Для отримання пароля наберіть на своєму телефоні * 111 * 25 #.
Зверніть увагу
Крім безлімітних тарифів доступу в інтернет, МТС пропонує тариф "Без абонентської плати". Абоненти, що користуються цим тарифом, оплачують стільки інтернет-трафіку, скільки використовують. На цьому тарифі швидкість доступу не обмежена, відповідно, і збільшити її за допомогою переходу на інший тариф неможливо. Послуга "Турбо-кнопка" для цього тарифу недоступна.