Як зарядити конденсатор. Як зарядити автомобільний конденсатор.

При установці на автомобіль потужної аудіосистеми, іноді доводиться підключати до неї конденсатори великої ємності. Кожен раз, після зняття акумуляторної батареї автомобіля, потрібно виконувати процедуру заряду конденсатора. Також зарядка потрібна і при первинній установці конденсатора.
Вам знадобиться
  • Джерело постійного струму (акумуляторна батарея автомобіля). Резистор, який входить в комплект конденсатора, або 12В лампочка, якщо його немає.
  • Провід для підключення конденсатора того ж перетину, що і дроти для підключення живлення.
Інструкція
1
Переконайтеся, що: клема конденсатора «+», підключена до дроту живлення підсилювача; клема конденсатора «-», підключена ні до підсилювача, а до «маси» автомобіля.
2
Акуратно від'єднайте запобіжник аудіосістеми.Отключіте дріт від клеми вашого конденсатора з маркуванням «+» Підключіть ваш джерело живлення в мережу (у нас це акумулятор автомобіля) .Подсоедініте входить в комплект конденсатора резистор одним контактом до клеми конденсатора з маркуванням «+ ».Повторіте вищеописане дію, якщо підключаєте його через 12В лампочку.Другой контакт« - »приєднаєте до проводу пітанія.Повторіте вищеописане дію, якщо підключаєте його через 12В лампочку.
3
Підключіть назад запобіжник аудіосістеми.Подождіте не менше двох хвилин, після чого резистор потрібно відключити, а провід, що живить конденсатор, підключити до клеми «+» безпосередньо напрямую.Прі підключенні через резистор, час зарядки конденсатора визначайте за його технічної документації .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GJhSJ4wrp5U
Зверніть увагу
Не затягуйте клеми дуже туго.Не допускається експлуатація конденсатора з механічними пошкодженнями.
Корисна порада
При підключенні через лампочку процес зарядки конденсатора буде більш наочним. Під час зарядки через лампочку, вона повинна горіти. Після того, як лампочка поступово згасне, це буде сигналом того, що конденсатор повністю заряджений.